Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Як побудувати літній душ і що таке сільський супермаркет
<p><strong>Протистояння села та міста триває! Молода пара Маша і Максим розбирають валізи в «новому» будинку в смт Сеньківка і знайомляться з місцевою інфраструктурою.</strong></p> <p>Гламурна Маша в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 2 серія від 08.10.2019 в шоці від побутових умов у селі. Дівчина звикла до водопроводу, басейнів, до підлоги з підігрівом... А тут її чекали застарілий будинок, будка з туалетом на вулиці та літній душ із проржавілою бочкою на даху й стінами, які небезпечно хитаються від вітру.</p> <p> </p> <p><strong>Героїня 2 серії Будиночок на щастя навіть не уявляла, що у 21 столітті хтось ще живе в таких екстремальних умовах!</strong></p> <p>Вона засмутилася та почала нервувати. Упевненість, яку вселив їй чоловік перед переїздом, повільно згасала. Маша задумала втекти, і тут на підмогу Максу прийшло чергове парі. На що посперечалися герої Будиночок на щастя, дивись онлайн у 2 серії!</p> <p>Нові сусіди парочки Вася та Люба злякано і з непідробним інтересом спостерігали в щілинах паркану за людьми «з міста». Поведінка нових жителів Сеньківки була для них настільки дикою, що у 2 серії ситкому Будиночок на щастя вони вирішили, що ті зійшли з розуму. А інакше навіщо Маша говорила з наручним годинником і витратила суму, якої б вистачило на комбайн, на «типовий» сільський наряд.</p> <p> </p> <p><strong>Васі та Любі здається, що поруч із ними поселилися прибульці!</strong></p> <p>Максу все дарма – він щасливий і вже уявляє, як в захаращеному старими речами будинку грають його майбутні діти. А Маша боїться наближатися до тварин і намагається знайти в селі супермаркет. Як вони переживуть знайомство з реаліями в селі?</p> <p><strong>Дивись онлайн ситком Будиночок на щастя 2 серія від 08.10.2019</strong><strong> на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-1" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 1 серія</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Як побудувати літній душ і що таке сільський супермаркет

Всі серії | Сезон 1

Як побудувати літній душ і що таке сільський супермаркет

Протистояння села та міста триває! Молода пара Маша і Максим розбирають валізи в «новому» будинку в смт Сеньківка і знайомляться з місцевою інфраструктурою.

Гламурна Маша в серіалі Будиночок на щастя 2 серія від 08.10.2019 в шоці від побутових умов у селі. Дівчина звикла до водопроводу, басейнів, до підлоги з підігрівом... А тут її чекали застарілий будинок, будка з туалетом на вулиці та літній душ із проржавілою бочкою на даху й стінами, які небезпечно хитаються від вітру.

 

Героїня 2 серії Будиночок на щастя навіть не уявляла, що у 21 столітті хтось ще живе в таких екстремальних умовах!

Вона засмутилася та почала нервувати. Упевненість, яку вселив їй чоловік перед переїздом, повільно згасала. Маша задумала втекти, і тут на підмогу Максу прийшло чергове парі. На що посперечалися герої Будиночок на щастя, дивись онлайн у 2 серії!

Нові сусіди парочки Вася та Люба злякано і з непідробним інтересом спостерігали в щілинах паркану за людьми «з міста». Поведінка нових жителів Сеньківки була для них настільки дикою, що у 2 серії ситкому Будиночок на щастя вони вирішили, що ті зійшли з розуму. А інакше навіщо Маша говорила з наручним годинником і витратила суму, якої б вистачило на комбайн, на «типовий» сільський наряд.

 

Васі та Любі здається, що поруч із ними поселилися прибульці!

Максу все дарма – він щасливий і вже уявляє, як в захаращеному старими речами будинку грають його майбутні діти. А Маша боїться наближатися до тварин і намагається знайти в селі супермаркет. Як вони переживуть знайомство з реаліями в селі?

Дивись онлайн ситком Будиночок на щастя 2 серія від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 1 серія онлайн.