Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Маша та Люба змагаються: хто саме найкраща господиня?
<p><strong>Від суперечок за землю герої ситкому Будиночок на щастя перейшли до з'ясування, хто кращий на кухні. На стороні Маші вся можлива кухонна техніка, на стороні Люби - 5-літрова каструля та ручна м'ясорубка. Хто переможе?</strong></p> <p>Макс у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 5 серія від 09.10.2019, нарешті, отримав доставку речей із дому. Тепер в село переїхали зручне ліжко, крісло-масажер, плазма та купа кухонної техніки. Вася, який допомагав киянам заносити речі в будинок, забажав, щоб герої виставилися за остаточний переїзд, інакше все село не буде з ними розмовляти.</p> <p><strong>Маша в 5 серії Будиночок на щастя запропонувала приготувати святкову вечерю.</strong></p> <p>Але Люба не повірила, що мультиварка, яка вміє розмовляти, навіть у режимі «по-домашньому» зможе приготувати справжній український борщ. У новій серії Будиночок на щастя від 09.10.2019 вона вирішує приготувати першу страву, котлетки та «Шубу». Киянка Маша прийняла виклик і хотіла здивувати сусідів вишуканою вечерею: борщем із середземноморських продуктів, запеченою рибою та італійською лазаньєю.</p> <p><strong>Дивись Будиночок на щастя 5 серію онлайн і дізнайся, чи витримала сільська проводка натиск міської техніки? І чим закінчилася суперечка двох господинь?</strong></p> <p>Максу із сусідом Васею довелося перекваліфікуватися в електриків і вилізти на стовп, щоб полагодити вибиті пробки. Але й там герої серіалу Будиночок на щастя 5 серія залишилися не без пригод. Виявилося, що щиток наскрізь проіржавів, а вмілі «майстри» примудрилися впустити драбину.</p> <p>Хто їм допоможе спуститися на землю? І чому односельці вирішили, що Макс із Васею гомосексуали?</p> <p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 5 серія від 09.10.2019</strong><strong> на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-4" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 4 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Маша та Люба змагаються: хто саме найкраща господиня?

Всі серії | Сезон 1

Маша та Люба змагаються: хто саме найкраща господиня?

Від суперечок за землю герої ситкому Будиночок на щастя перейшли до з'ясування, хто кращий на кухні. На стороні Маші вся можлива кухонна техніка, на стороні Люби - 5-літрова каструля та ручна м'ясорубка. Хто переможе?

Макс у серіалі Будиночок на щастя 5 серія від 09.10.2019, нарешті, отримав доставку речей із дому. Тепер в село переїхали зручне ліжко, крісло-масажер, плазма та купа кухонної техніки. Вася, який допомагав киянам заносити речі в будинок, забажав, щоб герої виставилися за остаточний переїзд, інакше все село не буде з ними розмовляти.

Маша в 5 серії Будиночок на щастя запропонувала приготувати святкову вечерю.

Але Люба не повірила, що мультиварка, яка вміє розмовляти, навіть у режимі «по-домашньому» зможе приготувати справжній український борщ. У новій серії Будиночок на щастя від 09.10.2019 вона вирішує приготувати першу страву, котлетки та «Шубу». Киянка Маша прийняла виклик і хотіла здивувати сусідів вишуканою вечерею: борщем із середземноморських продуктів, запеченою рибою та італійською лазаньєю.

Дивись Будиночок на щастя 5 серію онлайн і дізнайся, чи витримала сільська проводка натиск міської техніки? І чим закінчилася суперечка двох господинь?

Максу із сусідом Васею довелося перекваліфікуватися в електриків і вилізти на стовп, щоб полагодити вибиті пробки. Але й там герої серіалу Будиночок на щастя 5 серія залишилися не без пригод. Виявилося, що щиток наскрізь проіржавів, а вмілі «майстри» примудрилися впустити драбину.

Хто їм допоможе спуститися на землю? І чому односельці вирішили, що Макс із Васею гомосексуали?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 5 серія від 09.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 4 серія.