Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Кияни воюють через перепланування будинку: хай-тек без стін або старомодний прованс
<p><strong>Герої серіалу Будиночок на щастя затіяли велике перепланування сільського будинку! Тільки не змогли домовитися, яким буде новий ремонт. І цього разу жодні парі не допомогли – Маша почала проти Макса війну!</strong></p> <p>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 6 серія від 10.10.2019 все почалося з невмілого водіння Максима. Хлопець задумав посадити город. Але перед тим, як садити, землю потрібно спахати. Ось тут і виникла проблемка – киянин не розібрався, де газ, а де гальма, і врізався прямо в стіну Будиночка на щастя! У 6 серії Маша вирішила, що діра в стіні непоганий привід перепланувати житло. Вона запросила прогресивного дизайнера Германа з Києва, щоб він розробив проект їхнього нового будинку!</p> <p><strong>Герман у 6 серії Будиночок на щастя запропонував «не такі вже й кардинальні зміни»: знести всі стіни та зробити величезний скляний дах.</strong></p> <p>Макс шаленів – він нічого не хотів змінювати в будинку бабусі, тому що з кожною річчю тут пов'язані спогади його ніжного віку. Дивись у ситкомі Будиночок на щастя 6 серія онлайн презентацію інтер'єру в стилі «прованс» із соломи та вугілля від банкіра Макса. Щоб заручитися підтримкою Маші до його ідеї, він навіть спроектував її особистий гардероб, банну з джакузі та студію-майстерню.</p> <p>Але Маша стояла на своєму. У новій серії Будиночка на щастя від 10.10.2019 вона підкупила сусідів Любу та Васю новенькою бензопилою і наполягла на тому, щоб вони брали участь у голосуванні за інтер'єр, як незалежні експерти.</p> <p>Хто переміг у цій битві? І які ще брудні прийоми молоде подружжя Макс і Маша застосували один до одного, щоб виграти?</p> <p><strong>Дивись онлайн у серіалі Будиночок на щастя 6 серія від 10.10.2019</strong><strong> на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-5" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 5 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Кияни воюють через перепланування будинку: хай-тек без стін або старомодний прованс

Всі серії | Сезон 1

Кияни воюють через перепланування будинку: хай-тек без стін або старомодний прованс

Герої серіалу Будиночок на щастя затіяли велике перепланування сільського будинку! Тільки не змогли домовитися, яким буде новий ремонт. І цього разу жодні парі не допомогли – Маша почала проти Макса війну!

У ситкомі Будиночок на щастя 6 серія від 10.10.2019 все почалося з невмілого водіння Максима. Хлопець задумав посадити город. Але перед тим, як садити, землю потрібно спахати. Ось тут і виникла проблемка – киянин не розібрався, де газ, а де гальма, і врізався прямо в стіну Будиночка на щастя! У 6 серії Маша вирішила, що діра в стіні непоганий привід перепланувати житло. Вона запросила прогресивного дизайнера Германа з Києва, щоб він розробив проект їхнього нового будинку!

Герман у 6 серії Будиночок на щастя запропонував «не такі вже й кардинальні зміни»: знести всі стіни та зробити величезний скляний дах.

Макс шаленів – він нічого не хотів змінювати в будинку бабусі, тому що з кожною річчю тут пов'язані спогади його ніжного віку. Дивись у ситкомі Будиночок на щастя 6 серія онлайн презентацію інтер'єру в стилі «прованс» із соломи та вугілля від банкіра Макса. Щоб заручитися підтримкою Маші до його ідеї, він навіть спроектував її особистий гардероб, банну з джакузі та студію-майстерню.

Але Маша стояла на своєму. У новій серії Будиночка на щастя від 10.10.2019 вона підкупила сусідів Любу та Васю новенькою бензопилою і наполягла на тому, щоб вони брали участь у голосуванні за інтер'єр, як незалежні експерти.

Хто переміг у цій битві? І які ще брудні прийоми молоде подружжя Макс і Маша застосували один до одного, щоб виграти?

Дивись онлайн у серіалі Будиночок на щастя 6 серія від 10.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 5 серія.