Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Люба почала кар'єру відеоблогера
<p><strong>Маша почала в Сеньківці епідемію блогерства. Люба стала новим відкриттям серед фріків у мережі й почала гребти лайки тисячами! Про що розповідала у своїх відео новоспечена зірка, і як це вплинуло на життя Василя – дивись у серіалі Будиночок на щастя.</strong></p><p>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 11 серія від 25.10.2018 Люба застала Машу посеред городу з пальмою і шезлонгом за зйомкою відео «з Мальдів». Молода киянка страждає – після переїзду з міста в село вона перестала робити цікаві пости та втратила підписників. Сусідка не побачила в цьому нічого страшного та тільки посміялася над Машею. А дівчина огризнулася, що Любі не зрозуміти – у неї ж навіть немає смартфона.</p><p>У 11 серії Будиночка на щастя виявилося, що сучасний телефон у Люби таки є. Його їй подарував син на річницю весілля з батьком. З того моменту жінка зберігала смартфон, як особливу цінність: глибоко в шафі, замотаним у хустку та газетку. Ось Маша і вирішила показати сусідці, як користуватися цією диво-технікою...</p><p><strong>Дивись Будиночок на щастя 11 серію онлайн і не пропусти батлфліп від Любані!</strong></p><p>Вона дуже швидко освоїла нові технології й почала знімати відео на кожному кроці. Лайки посипалися горою! Інтернет був у захваті від сільського колориту. Навіть красуня Маша позаздрила її популярності. Тільки ось Василь у 11 серії Будиночок на щастя 25.10.2018 був не радий: дружина вже тиждень не готувала, на кухні валявся величезний стос немитого посуду, а будинок був весь у пилу!</p><p>У гонитві за лайками героїні зовсім втратили розум у ситкомі Будиночок на щастя. Дивись онлайн 11 серію і дізнайся, як взаємодопомога в блогерській справі переросла в Маші з Любою в жорстокий батл!</p><p>Васі та Максу не пощастило найбільше – у цій метушні вони відчували себе покинутими. Кожен намагався звернути на себе увагу дружин по-різному: Василь відбирав у Люби зарядку та смартфон, купив собі нові модні речі й причепурився, а Макс догоджав Маші та благав про спільну ніч.</p><p><strong>Чим все закінчилося? Дивись онлайн Будиночок на щастя 11 серію від 25.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-10" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 10 серію</strong></a><strong>.</strong></p>

Люба почала кар'єру відеоблогера

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Люба почала кар'єру відеоблогера

Маша почала в Сеньківці епідемію блогерства. Люба стала новим відкриттям серед фріків у мережі й почала гребти лайки тисячами! Про що розповідала у своїх відео новоспечена зірка, і як це вплинуло на життя Василя – дивись у серіалі Будиночок на щастя.

У ситкомі Будиночок на щастя 11 серія від 25.10.2018 Люба застала Машу посеред городу з пальмою і шезлонгом за зйомкою відео «з Мальдів». Молода киянка страждає – після переїзду з міста в село вона перестала робити цікаві пости та втратила підписників. Сусідка не побачила в цьому нічого страшного та тільки посміялася над Машею. А дівчина огризнулася, що Любі не зрозуміти – у неї ж навіть немає смартфона.

У 11 серії Будиночка на щастя виявилося, що сучасний телефон у Люби таки є. Його їй подарував син на річницю весілля з батьком. З того моменту жінка зберігала смартфон, як особливу цінність: глибоко в шафі, замотаним у хустку та газетку. Ось Маша і вирішила показати сусідці, як користуватися цією диво-технікою...

Дивись Будиночок на щастя 11 серію онлайн і не пропусти батлфліп від Любані!

Вона дуже швидко освоїла нові технології й почала знімати відео на кожному кроці. Лайки посипалися горою! Інтернет був у захваті від сільського колориту. Навіть красуня Маша позаздрила її популярності. Тільки ось Василь у 11 серії Будиночок на щастя 25.10.2018 був не радий: дружина вже тиждень не готувала, на кухні валявся величезний стос немитого посуду, а будинок був весь у пилу!

У гонитві за лайками героїні зовсім втратили розум у ситкомі Будиночок на щастя. Дивись онлайн 11 серію і дізнайся, як взаємодопомога в блогерській справі переросла в Маші з Любою в жорстокий батл!

Васі та Максу не пощастило найбільше – у цій метушні вони відчували себе покинутими. Кожен намагався звернути на себе увагу дружин по-різному: Василь відбирав у Люби зарядку та смартфон, купив собі нові модні речі й причепурився, а Макс догоджав Маші та благав про спільну ніч.

Чим все закінчилося? Дивись онлайн Будиночок на щастя 11 серію від 25.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 10 серію.