Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Кохання, шлюб і страуси: хто виживе?
<p><strong>У веселому молодіжному серіалі Будиночок на щастя герої Максим і Маша несподівано опинилися в любовному трикутнику. Ситуацію ще більше погіршив той факт, що киянин загубив обручку.</strong></p><p>До Маші в ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 13 серія від 30.10.2018 приїхав на дорогій машині колишній хлопець Стас. Він знайшов її локацію в інтернеті й тут же кинувся до коханої, тому що вирішив повернути їхні відносини. Проблема тільки в тому, що він сам кинув Машу свого часу.</p><p>«Масик, ти не уявляєш, як я страждаю», - умовляв Машу Стас у 13 серії Будиночок на щастя. Але дівчина дивилася на нього, як на душевнохворого, адже він зустрічався відразу з декількома й був настільки дурний, що водив їх в один ресторан. Вона не вірить у його щирість, до того ж упевнена, що любить свого чоловіка.</p><p><strong>Але Стас приїхав до Сеньківки зі справжньою стратегією, як відвести героїню серіалу Будиночок на щастя. Дивись онлайн 13 серію і дізнайся, який компромат накопав Стас на Машу.</strong></p><p>Щоб прикрити сусідку, Любаня бреше Максу, що хлопець, який приїхав, насправді – її син Назар, який повернувся. Вона навіть підкуповує Василя самогоном, щоб він взяв участь в її грі. І тут почався величезний спектакль.</p><p>Тільки ось Максу в серіалі Будиночок на щастя 13 серія зовсім не було діла до театрального дії з колишнім Маші. Він загубив обручку! Знаючи, що дружина цього йому не пробачить, він не знаходить собі спокою. Виявляється, що кільце вкрав один із його страусів. Точніше, з'їв. Цілий день на фермі Макс з виконробом Васею чекав, коли ж коштовність вийде зі страуса природним шляхом.</p><p>Апогей у 13 серії Будиночок на щастя настав, коли до Сеньківки дійсно приїхав сусідський син Назар! А Стас заліз на дах і погрожував накласти на себе руки, якщо Маша не поїде з ним назад до Києва.</p><p>Чим закінчилася епопея?</p><p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 13 серію від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-12" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 12 серію</strong></a><strong>.</strong></p>

Кохання, шлюб і страуси: хто виживе?

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Кохання, шлюб і страуси: хто виживе?

У веселому молодіжному серіалі Будиночок на щастя герої Максим і Маша несподівано опинилися в любовному трикутнику. Ситуацію ще більше погіршив той факт, що киянин загубив обручку.

До Маші в ситкомі Будиночок на щастя 13 серія від 30.10.2018 приїхав на дорогій машині колишній хлопець Стас. Він знайшов її локацію в інтернеті й тут же кинувся до коханої, тому що вирішив повернути їхні відносини. Проблема тільки в тому, що він сам кинув Машу свого часу.

«Масик, ти не уявляєш, як я страждаю», - умовляв Машу Стас у 13 серії Будиночок на щастя. Але дівчина дивилася на нього, як на душевнохворого, адже він зустрічався відразу з декількома й був настільки дурний, що водив їх в один ресторан. Вона не вірить у його щирість, до того ж упевнена, що любить свого чоловіка.

Але Стас приїхав до Сеньківки зі справжньою стратегією, як відвести героїню серіалу Будиночок на щастя. Дивись онлайн 13 серію і дізнайся, який компромат накопав Стас на Машу.

Щоб прикрити сусідку, Любаня бреше Максу, що хлопець, який приїхав, насправді – її син Назар, який повернувся. Вона навіть підкуповує Василя самогоном, щоб він взяв участь в її грі. І тут почався величезний спектакль.

Тільки ось Максу в серіалі Будиночок на щастя 13 серія зовсім не було діла до театрального дії з колишнім Маші. Він загубив обручку! Знаючи, що дружина цього йому не пробачить, він не знаходить собі спокою. Виявляється, що кільце вкрав один із його страусів. Точніше, з'їв. Цілий день на фермі Макс з виконробом Васею чекав, коли ж коштовність вийде зі страуса природним шляхом.

Апогей у 13 серії Будиночок на щастя настав, коли до Сеньківки дійсно приїхав сусідський син Назар! А Стас заліз на дах і погрожував накласти на себе руки, якщо Маша не поїде з ним назад до Києва.

Чим закінчилася епопея?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 13 серію від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 12 серію.