Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Війна за кумівство: Люба VS Настя Каменських
<p><span>Серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 1 серія від 22.10.2019 знову на екранах! Поспішайте довідатися, що змінилося в життях головних героїв, поки ми їх не бачили. Наприкінці першого сезону Маша і Макс вирішили залишитися в Сеньківці. Подружжя планує народжувати в селі, де свіже повітря, домашні овочі, смачні фрукти, молоко та найкраща українська свіжина підуть на користь і мамі, і дитині. Головний герой серіалу «Будиночок на щастя» активно турбується про дружину: пестить за животик, розповідає казки, у всьому допомагає. Макс може впоратися з усім, крім партнерських пологів. Він не уявляє, як буде спостерігати за народженням дитини. Але зізнаватися в цьому емоційній Маші не поспішає.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У майбутньої матері став гострішим нюх. У 1 серії ситкому «Будиночок на щастя»  Маша чує запах самогону за кілометр, а на улюбленому йоркширському тер’єрі Мулі тренується одягати підгузки. Ще в Маші змінилися харчові смаки, їй постійно хочеться поєднувати чізкейк із червоною рибою чи солоні огірки з повидлом. Дивіться в комедії «Будиночок на щастя» серії 1, чи дізнається вагітна, що її чоловік не піде з нею на пологи?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Любаня турбується про особливий стан своєї сусідки. Жінка постійно забезпечує її домашніми вітамінами: козяче молоко, бринза, сир, яблучка… Як виявилося, така увага виникла неспроста – Люба хоче стати хрещеною мамою майбутнього малюка. Новина приголомшила Машу, адже своєю кумою вона бачить Настю Каменських, однак ніяк не сільську подругу.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи наважиться Маша сказати Любані правду? Дивіться онлайн серіал «Будиночок на щастя» 2 сезон 1 серію на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.</span></p>

Війна за кумівство: Люба VS Настя Каменських

Всі серії | Сезон 2

Війна за кумівство: Люба VS Настя Каменських

Серіал «Будиночок на щастя» 2 сезон 1 серія від 22.10.2019 знову на екранах! Поспішайте довідатися, що змінилося в життях головних героїв, поки ми їх не бачили. Наприкінці першого сезону Маша і Макс вирішили залишитися в Сеньківці. Подружжя планує народжувати в селі, де свіже повітря, домашні овочі, смачні фрукти, молоко та найкраща українська свіжина підуть на користь і мамі, і дитині. Головний герой серіалу «Будиночок на щастя» активно турбується про дружину: пестить за животик, розповідає казки, у всьому допомагає. Макс може впоратися з усім, крім партнерських пологів. Він не уявляє, як буде спостерігати за народженням дитини. Але зізнаватися в цьому емоційній Маші не поспішає.

У майбутньої матері став гострішим нюх. У 1 серії ситкому «Будиночок на щастя»  Маша чує запах самогону за кілометр, а на улюбленому йоркширському тер’єрі Мулі тренується одягати підгузки. Ще в Маші змінилися харчові смаки, їй постійно хочеться поєднувати чізкейк із червоною рибою чи солоні огірки з повидлом. Дивіться в комедії «Будиночок на щастя» серії 1, чи дізнається вагітна, що її чоловік не піде з нею на пологи?

Тим часом Любаня турбується про особливий стан своєї сусідки. Жінка постійно забезпечує її домашніми вітамінами: козяче молоко, бринза, сир, яблучка… Як виявилося, така увага виникла неспроста – Люба хоче стати хрещеною мамою майбутнього малюка. Новина приголомшила Машу, адже своєю кумою вона бачить Настю Каменських, однак ніяк не сільську подругу.

Чи наважиться Маша сказати Любані правду? Дивіться онлайн серіал «Будиночок на щастя» 2 сезон 1 серію на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.