Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маша збирається відкрити салон краси у Сеньківці
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 10 серія від 29.10.2019 Маша налаштована повернутися у Київ. Дівчина переконана, що в селі її життя проходить даремно, адже вона ніяк не розвивається. Але Макс не хоче назад у столицю. Він пропонує Маші спробувати реалізуватися тут. Після слів коханого дівчина загорілася ідеєю відкрити в Сеньківці салон краси. Вона переконана, що навіть у селі жінки мають бути гарними та доглянутими.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дискусію щодо нового сімейного бізнесу перервав неочікуваний візит Дани. Екс-одногрупниця принесла Максу документи на передачу страусиної ферми банку. Чи підпише чоловік папери? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 10 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-9">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 9</a>.</span></p>

Маша збирається відкрити салон краси у Сеньківці

Всі серії | Сезон 2

Маша збирається відкрити салон краси у Сеньківці

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 10 серія від 29.10.2019 Маша налаштована повернутися у Київ. Дівчина переконана, що в селі її життя проходить даремно, адже вона ніяк не розвивається. Але Макс не хоче назад у столицю. Він пропонує Маші спробувати реалізуватися тут. Після слів коханого дівчина загорілася ідеєю відкрити в Сеньківці салон краси. Вона переконана, що навіть у селі жінки мають бути гарними та доглянутими.

Дискусію щодо нового сімейного бізнесу перервав неочікуваний візит Дани. Екс-одногрупниця принесла Максу документи на передачу страусиної ферми банку. Чи підпише чоловік папери? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 10 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 9.