Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перший могорич Макса і VIP-клієнт у салоні краси
<p><br></p><p dir="ltr"><span>Здається, у підприємливого Макса в комедійному ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезоні</a> 11 серії від 30.10.2019 з'явився реальний шанс повернути ферму. Його адвокат знайшов старий договір купівлі-продажу між банком «Інветон» і Сеньківським колгоспом. Якщо цей документ співпаде з копією в сільраді – то герой, нарешті, зможе подати в суд на обридлу одногрупницю. Але перед тим потрібно обов'язково виставити могорич голові села. А Макс хоче провернути все за законом.</span></p><p dir="ltr"><span>У 11 серії комедії «Будиночок на щастя» Маша з головою поринає в організацію власного салону краси. Приміщення та обладнання вже є, залишилося набрати персонал. Складність у тому, що в селі немає перукарів, є тільки грумери-самоучки та малярші. Але молода бізнес-леді не готова здаватися. Вона запрошує Любу, щоб влаштувати справжній кастинг персоналу.</span></p><p dir="ltr"><span>Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» Нового каналу, хто стане обличчями салону краси і який план придумає Макс, щоб повернути договір?</span></p><p dir="ltr"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-10">«Будиночок на щастя» 2 сезон 10 серія</a>.</span></p>

Перший могорич Макса і VIP-клієнт у салоні краси

Всі серії | Сезон 2

Перший могорич Макса і VIP-клієнт у салоні краси


Здається, у підприємливого Макса в комедійному ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 11 серії від 30.10.2019 з'явився реальний шанс повернути ферму. Його адвокат знайшов старий договір купівлі-продажу між банком «Інветон» і Сеньківським колгоспом. Якщо цей документ співпаде з копією в сільраді – то герой, нарешті, зможе подати в суд на обридлу одногрупницю. Але перед тим потрібно обов'язково виставити могорич голові села. А Макс хоче провернути все за законом.

У 11 серії комедії «Будиночок на щастя» Маша з головою поринає в організацію власного салону краси. Приміщення та обладнання вже є, залишилося набрати персонал. Складність у тому, що в селі немає перукарів, є тільки грумери-самоучки та малярші. Але молода бізнес-леді не готова здаватися. Вона запрошує Любу, щоб влаштувати справжній кастинг персоналу.

Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» Нового каналу, хто стане обличчями салону краси і який план придумає Макс, щоб повернути договір?

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Будиночок на щастя» 2 сезон 10 серія.