Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фізкульт привіт, або Як Вася зганяв зайві кілограми
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 12 серія від 30.10.2019 Вася не може влізти у свої штани. Чоловік звинувачує у цьому Любу, адже це вона їх випрала і тепер вони «сіли як батарейки». Але Любаня впевнена, що проблема в тому, що Вася роз’їв величезне пузо, і скоро боки за спиною один із одним вітатися будуть. А ще у них навіть свині по подвір’ю бігають щасливі, бо  думають, що на Великдень заколють Васю, а не їх. Як відреагує чоловік на такі звинувачення? Дивіться у 12 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після ранкової сварки Маша місця собі не знаходить. Дівчина розповідає Любані про їхні з Максом сімейні проблеми, і та негайно викликає  на допомогу бабку-шаманку. Чи допоможуть заклинання повернути мир і злагоду в сім’ю? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 12 серія на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-11">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 11</a>.</span></p>

Фізкульт привіт, або Як Вася зганяв зайві кілограми

Всі серії | Сезон 2

Фізкульт привіт, або Як Вася зганяв зайві кілограми


У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 12 серія від 30.10.2019 Вася не може влізти у свої штани. Чоловік звинувачує у цьому Любу, адже це вона їх випрала і тепер вони «сіли як батарейки». Але Любаня впевнена, що проблема в тому, що Вася роз’їв величезне пузо, і скоро боки за спиною один із одним вітатися будуть. А ще у них навіть свині по подвір’ю бігають щасливі, бо  думають, що на Великдень заколють Васю, а не їх. Як відреагує чоловік на такі звинувачення? Дивіться у 12 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Після ранкової сварки Маша місця собі не знаходить. Дівчина розповідає Любані про їхні з Максом сімейні проблеми, і та негайно викликає  на допомогу бабку-шаманку. Чи допоможуть заклинання повернути мир і злагоду в сім’ю? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 12 серія на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 11.