Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Практичний курс спокушання жінки
<p><span>У Маші в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 13 серія від 30.10.2019 залишилося всього вісім днів до відкриття салону краси. Дівчина дуже переживає: вона хоче зробити все, щоб утерти мерзенній Дані ніс. Але на шляху до успіху стає... гороскоп. Маша прочитала в журналі, що краще все скасувати, і страшно засмутилася. Макс вирішив довести дружині, що вірити в уявні передбачення безглуздо. Але і сам не розраховував, що зіткнеться з непередбачуваними труднощами.</span></p><p dir="ltr"><span>У Василя ж інша проблема – нерішучий син Назарчик. У 13 серії ситкому «Будиночок на щастя»-2 виявилося, що хлопець занадто сором'язливий, щоб навіть заговорити з дівчиною. Що ж йому робити? Як запросити на «свіданку» Марусю? Альфа-самець Вася знає рішення. Він влаштовує для сина практичний курс спокушання, дістає щасливий костюм і ділиться секретом любовного еліксиру. Як виглядає жінка, що вона любить і який народний засіб допоможе збудити чоловіка? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон Нового каналу.</span></p><p dir="ltr"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-12">«Будиночок на щастя» 2 сезон 12 серія</a>.</span></p>

Практичний курс спокушання жінки

Всі серії | Сезон 2

Практичний курс спокушання жінки

У Маші в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 13 серія від 30.10.2019 залишилося всього вісім днів до відкриття салону краси. Дівчина дуже переживає: вона хоче зробити все, щоб утерти мерзенній Дані ніс. Але на шляху до успіху стає... гороскоп. Маша прочитала в журналі, що краще все скасувати, і страшно засмутилася. Макс вирішив довести дружині, що вірити в уявні передбачення безглуздо. Але і сам не розраховував, що зіткнеться з непередбачуваними труднощами.

У Василя ж інша проблема – нерішучий син Назарчик. У 13 серії ситкому «Будиночок на щастя»-2 виявилося, що хлопець занадто сором'язливий, щоб навіть заговорити з дівчиною. Що ж йому робити? Як запросити на «свіданку» Марусю? Альфа-самець Вася знає рішення. Він влаштовує для сина практичний курс спокушання, дістає щасливий костюм і ділиться секретом любовного еліксиру. Як виглядає жінка, що вона любить і який народний засіб допоможе збудити чоловіка? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон Нового каналу.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Будиночок на щастя» 2 сезон 12 серія.