Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Солодощі або життя: Маша пече королівський торт, щоб уникнути смерті
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 14 серія від 31.10.2019, здається, усе село дізналося про феєрверки в салоні краси. У курсі всі, крім Маші. До відкриття залишилося менше доби, Макс у розпачі – тому знову звертається до гороскопу. Люба ж намагається дати хлопцеві час зробити новий ремонт і відволікає Машу. Цього разу вона придумала, що господині салону необхідно спекти святковий торт самостійно. Інакше увійшовши в будинок не зі своїм хлібом, вона накличе на себе страшну смерть. Вразлива Маша в 14 серії серіалу «Будиночок на щастя»-2 повірила Любані настільки, що навіть не дозволила нікому допомогти з випічкою. Дізнайтеся, чи встигне Макс викрутитися і врятувати свято? І чи вийде в Маші королівський торт?</span></p> <p dir="ltr"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-13">«Будиночок на щастя» 2 сезон 13 серія</a>.</span></p>

Солодощі або життя: Маша пече королівський торт, щоб уникнути смерті

Всі серії | Сезон 2

Солодощі або життя: Маша пече королівський торт, щоб уникнути смерті

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 14 серія від 31.10.2019, здається, усе село дізналося про феєрверки в салоні краси. У курсі всі, крім Маші. До відкриття залишилося менше доби, Макс у розпачі – тому знову звертається до гороскопу. Люба ж намагається дати хлопцеві час зробити новий ремонт і відволікає Машу. Цього разу вона придумала, що господині салону необхідно спекти святковий торт самостійно. Інакше увійшовши в будинок не зі своїм хлібом, вона накличе на себе страшну смерть. Вразлива Маша в 14 серії серіалу «Будиночок на щастя»-2 повірила Любані настільки, що навіть не дозволила нікому допомогти з випічкою. Дізнайтеся, чи встигне Макс викрутитися і врятувати свято? І чи вийде в Маші королівський торт?

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Будиночок на щастя» 2 сезон 13 серія.