Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Яка з Маші бізнесвумен?
<p style="margin-top:12.0pt; margin-right:0cm; margin-bottom:12.0pt; margin-left:0cm; text-align:justify"><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 15 серія від 31.10.2019 салон краси «Марі Бондаренко» радо вітає перших клієнтів. Любаня і Катя моделюють зачіски та стрижки, а Маруся – манікюр. Відвідувачі задоволені роботою дівчат, але Машу непокоїть те, що Маруся та Люба зовсім знахабніли і не слухають її. Чи зможе Маша завоювати авторитет?  Дивіться у 15 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></span></p> <p style="margin-top:12.0pt; margin-right:0cm; margin-bottom:12.0pt; margin-left:0cm; text-align:justify"><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">Поки Маша працює, Макс займається господарськими справами. Турботливий сім’янин і прибрав, і вечерю приготував. А ще вони з Васею вигадали нову ідею для бізнесу. Цікаво дізнатися, чим займатимуться чоловіки? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 15 серія на </span></span><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">Teleportal</span></span><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">.</span></span><span style="font-size:11.0pt"><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">ua</span></span><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">.</span></span></span></p> <p style="margin-top:12.0pt; margin-right:0cm; margin-bottom:12.0pt; margin-left:0cm; text-align:justify"><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black">Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-14">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 1</a></span></span><span style="font-family:"Arial",sans-serif"><span style="color:black"><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-14">4</a>.</span></span></p>

Яка з Маші бізнесвумен?

Всі серії | Сезон 2

Яка з Маші бізнесвумен?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 15 серія від 31.10.2019 салон краси «Марі Бондаренко» радо вітає перших клієнтів. Любаня і Катя моделюють зачіски та стрижки, а Маруся – манікюр. Відвідувачі задоволені роботою дівчат, але Машу непокоїть те, що Маруся та Люба зовсім знахабніли і не слухають її. Чи зможе Маша завоювати авторитет?  Дивіться у 15 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Поки Маша працює, Макс займається господарськими справами. Турботливий сім’янин і прибрав, і вечерю приготував. А ще вони з Васею вигадали нову ідею для бізнесу. Цікаво дізнатися, чим займатимуться чоловіки? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 15 серія на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 14.