Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Веселий корпоратив об’єднує колектив
<p style="margin-top:12.0pt; margin-right:0cm; margin-bottom:12.0pt; margin-left:0cm; text-align:justify;"><span><span style="color:black;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 16 серія від 31.10.2019 селищний голова закрив Машин салон краси. У такий спосіб чоловік вирішив помститися за свою доньку Катю, яку Любаня безпідставно звільнила. Чи зможе Маша домовитися про повернення бізнесу? Дивіться у 16 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></span></p><p style="margin-top:12.0pt; margin-right:0cm; margin-bottom:12.0pt; margin-left:0cm; text-align:justify;"><span><span style="color:black;">Щоб повернути дружні стосунки в колектив Маша вирішила влаштувати корпоратив. Відповідальною за організацію свята дівчина назначила нову адміністраторку – Любаню. Досвідчена господиня серйозно підійшла до складання меню: пюре, котлети, голубці, налисники, холодець… Чи оцінить Маша старання подруги? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 16 серія на Телепорталі. </span></span></p><p><span style="line-height:107%;"><span><span style="color:black;">Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-15">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 15</a>.</span></span></span></p>

Веселий корпоратив об’єднує колектив

Всі серії | Сезон 2

Веселий корпоратив об’єднує колектив

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 16 серія від 31.10.2019 селищний голова закрив Машин салон краси. У такий спосіб чоловік вирішив помститися за свою доньку Катю, яку Любаня безпідставно звільнила. Чи зможе Маша домовитися про повернення бізнесу? Дивіться у 16 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Щоб повернути дружні стосунки в колектив Маша вирішила влаштувати корпоратив. Відповідальною за організацію свята дівчина назначила нову адміністраторку – Любаню. Досвідчена господиня серйозно підійшла до складання меню: пюре, котлети, голубці, налисники, холодець… Чи оцінить Маша старання подруги? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 16 серія на Телепорталі. 

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 15.