Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вечеря втрьох або Що задумала стерва Дана?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після того як Маша стала великим босом в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 17 серія від 05.11.2019, вона із задоволенням почала роздавати домашні вказівки Максу, який змушений сидіти вдома. Але хлопець зовсім незадоволений своїм новим статусом домогосподарки та просить мудрої поради у сусіда Васі. І той розповідає йому про тактику чоловічого партизанського загону – як залишатися владним мужиком і підкаблучником одночасно?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дана, нова сувора керівничка ферми, вирішила скористатися послугами салону краси Марі Бондаренко в серіалі «Будиночок на щастя» 2019. Але там на неї чекав не надто привітний прийом: Люба зробила Дану… більш яскравою жінкою! Щоб вибачитися за зіпсовану зачіску, Маша запрошує Дану до себе додому на вечерю. Щоправда, дівчина ще не знає: у її нової подруги є спільний секрет з Максом.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 17 серія від 05.11.2019 ви побачите, чим закінчиться ця незграбна вечеря на трьох – просто зараз на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-16">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 16</a>.</span></p>

Вечеря втрьох або Що задумала стерва Дана?

Всі серії | Сезон 2

Вечеря втрьох або Що задумала стерва Дана?

Після того як Маша стала великим босом в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 17 серія від 05.11.2019, вона із задоволенням почала роздавати домашні вказівки Максу, який змушений сидіти вдома. Але хлопець зовсім незадоволений своїм новим статусом домогосподарки та просить мудрої поради у сусіда Васі. І той розповідає йому про тактику чоловічого партизанського загону – як залишатися владним мужиком і підкаблучником одночасно?

Дана, нова сувора керівничка ферми, вирішила скористатися послугами салону краси Марі Бондаренко в серіалі «Будиночок на щастя» 2019. Але там на неї чекав не надто привітний прийом: Люба зробила Дану… більш яскравою жінкою! Щоб вибачитися за зіпсовану зачіску, Маша запрошує Дану до себе додому на вечерю. Щоправда, дівчина ще не знає: у її нової подруги є спільний секрет з Максом.

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 17 серія від 05.11.2019 ви побачите, чим закінчиться ця незграбна вечеря на трьох – просто зараз на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 16.