Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як позбутися від настирливого Васі?
<p><br></p><p dir="ltr"><span>Дивіться онлайн продовження ситкому <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 18 серія від 05.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p><span>Після того як Вася посварився з Любою та почав жити з Бондаренками, Макс і Маша перестали спати: хропіння Васі може розбудити навіть мамонта. Але ось вигнати сусіда ніяк не виходить. Тому Маші доведеться піти просити вибачення в Люби за інцидент з Даною, щоб умовити подругу забрати свого чоловіка назад.</span></p><p><span>Але не тільки Маша з Максом страждають через сварку сусідів. Назар тепер об'єкт підвищеної уваги матері, якій треба кудись подіти всю свою опіку. Тому Бондаренки вирішать об'єднатися з сином Люби та Васі, щоб помирити пару та повернути все на свої місця. Що з цього вийде, дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 18 серія від 05.11.2019.</span></p><p dir="ltr">Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-17">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 17</a>.</p>

Як позбутися від настирливого Васі?

Всі серії | Сезон 2

Як позбутися від настирливого Васі?


Дивіться онлайн продовження ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон 18 серія від 05.11.2019 на сайті «Телепортал».

Після того як Вася посварився з Любою та почав жити з Бондаренками, Макс і Маша перестали спати: хропіння Васі може розбудити навіть мамонта. Але ось вигнати сусіда ніяк не виходить. Тому Маші доведеться піти просити вибачення в Люби за інцидент з Даною, щоб умовити подругу забрати свого чоловіка назад.

Але не тільки Маша з Максом страждають через сварку сусідів. Назар тепер об'єкт підвищеної уваги матері, якій треба кудись подіти всю свою опіку. Тому Бондаренки вирішать об'єднатися з сином Люби та Васі, щоб помирити пару та повернути все на свої місця. Що з цього вийде, дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 18 серія від 05.11.2019.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 17.