Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Колективне парування в селі Сеньківка
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн ситком <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 19 серію від 06.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Вася, Назар і Макс намагаються придумати план, як приховати від Люби той факт, що Маруся не вагітна. Чоловіки навіть бояться уявити, що буде, якщо Люба дізнається всю правду. Але поки жінка живе в невіданні та вже повним ходом починає ремонт будинку – адже майбутньому онукові потрібна дитяча кімната.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У ситкомі «Будиночок на щастя» 2019 Вася, розуміючи, що з ситуації з відсутньою вагітністю треба якось викручуватися, вирішує вдатися до кардинального плану – просить Назара з Марусею нарешті зайнятися сексом.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>А поки сусід намагається зпарувати свого сина з подругою, Маша шукає бичка для своєї корови. І підходить до цього питання дуже серйозно… Хто стане претендентом на серце корівки, і чи дізнається Люба в решті решт правду про Марусю? Дивіться в ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 19 серія від 06.11.2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-18">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 18</a>.</span></p>

Колективне парування в селі Сеньківка

Всі серії | Сезон 2

Колективне парування в селі Сеньківка

Дивіться онлайн ситком «Будиночок на щастя» 2 сезон 19 серію від 06.11.2019 на Телепорталі.

Вася, Назар і Макс намагаються придумати план, як приховати від Люби той факт, що Маруся не вагітна. Чоловіки навіть бояться уявити, що буде, якщо Люба дізнається всю правду. Але поки жінка живе в невіданні та вже повним ходом починає ремонт будинку – адже майбутньому онукові потрібна дитяча кімната.

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2019 Вася, розуміючи, що з ситуації з відсутньою вагітністю треба якось викручуватися, вирішує вдатися до кардинального плану – просить Назара з Марусею нарешті зайнятися сексом.

А поки сусід намагається зпарувати свого сина з подругою, Маша шукає бичка для своєї корови. І підходить до цього питання дуже серйозно… Хто стане претендентом на серце корівки, і чи дізнається Люба в решті решт правду про Марусю? Дивіться в ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 19 серія від 06.11.2019.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 18.