Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи зможе «городський» Макс зарізати кабанчика?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 2 серія від 22.10.2019 до Люби та Василя в гості приїжджає син Назар. Хлопцю дали на роботі відпустку, тому він і вирішив навідатися до батьків. Назарчик – гордість Васі: тато вважає парубка справжнім орлом, який нічого не боїться. З нагоди приїзду сина Любаня накриває щедрий стіл і починає розпитувати хлопця про місто, роботу та дівчину. Але він утомився з дороги і не хоче нічого розповідати.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Макс вихваляється перед фоловерами, як він апгрейдив ферму – на вході встановив турнікет і модернізував контроль за виробничим процесом. Поки герой «Будиночок на щастя»-2 займається господарством, Маша запрошує Любу до себе на вечерю, щоб повідомити, що вона не буде її кумою. Але ввечері все йде не за планом: Любаня приходить не сама, а з Василем і Назаром, ще й запрошує батюшку. Неочікуваний гість змусив ніяковіти всіх за столом, а через кілька чарок – співати молитовні пісні. Чи наважиться Маша сказати Любі, хто насправді стане її кумою? Дивіться у 2 серії серіалу «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Василь докоряє Максиму, що місто зробило з нього хлюпика. Щоб дати змогу хлопцю довести свою мужність, сусід пропонує Максу заколоти кабана – і Макс приймає цей виклик.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головний герой 2 сезону «Будиночок на щастя» прокидається від страшного сну. Максу примарилося, що його просять влучити свині прямісінько в серце, але він не наважується цього зробити. Щоб наяву не довелося вбивати невинну худобу, Максим біжить вночі в сарай, щоб випустити тварину на волю: не буде свина – не буде проблем. Чи вдасться головному герою провернути свій хитрий план? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 2 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-1">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 1</a>.</span></p>

Чи зможе «городський» Макс зарізати кабанчика?

Всі серії | Сезон 2

Чи зможе «городський» Макс зарізати кабанчика?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 2 серія від 22.10.2019 до Люби та Василя в гості приїжджає син Назар. Хлопцю дали на роботі відпустку, тому він і вирішив навідатися до батьків. Назарчик – гордість Васі: тато вважає парубка справжнім орлом, який нічого не боїться. З нагоди приїзду сина Любаня накриває щедрий стіл і починає розпитувати хлопця про місто, роботу та дівчину. Але він утомився з дороги і не хоче нічого розповідати.

Тим часом Макс вихваляється перед фоловерами, як він апгрейдив ферму – на вході встановив турнікет і модернізував контроль за виробничим процесом. Поки герой «Будиночок на щастя»-2 займається господарством, Маша запрошує Любу до себе на вечерю, щоб повідомити, що вона не буде її кумою. Але ввечері все йде не за планом: Любаня приходить не сама, а з Василем і Назаром, ще й запрошує батюшку. Неочікуваний гість змусив ніяковіти всіх за столом, а через кілька чарок – співати молитовні пісні. Чи наважиться Маша сказати Любі, хто насправді стане її кумою? Дивіться у 2 серії серіалу «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Тим часом Василь докоряє Максиму, що місто зробило з нього хлюпика. Щоб дати змогу хлопцю довести свою мужність, сусід пропонує Максу заколоти кабана – і Макс приймає цей виклик.

Головний герой 2 сезону «Будиночок на щастя» прокидається від страшного сну. Максу примарилося, що його просять влучити свині прямісінько в серце, але він не наважується цього зробити. Щоб наяву не довелося вбивати невинну худобу, Максим біжить вночі в сарай, щоб випустити тварину на волю: не буде свина – не буде проблем. Чи вдасться головному герою провернути свій хитрий план? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 2 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 1.