Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Конфлікти – справа сімейна
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 20 серія від 06.11.2019 у Маші та Макса з’являться нові мешканці. Якщо раніше їм доводилося терпіти тільки Васю, то відтепер в будинку сім’ї Бондаренків оселиться ще й Назар. А пізніше він приведе й Марусю, якій не подобається жити в старомодному будинку матері.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Головна героїня серіалу «Будиночок на щастя» 2019 Маша вирішить зайняти нових мешканців будинку чимось корисним і, як плату за проживання, попросить виконати список завдань по дому. Але якщо Маша думала, що Назар і Вася серйозно будуть працювати, то вона сильно помилялася. Через них дівчина навіть посвариться з Максом і переїде жити до Люби. Разом з подругою вони придумають план, як зробити так, щоб чоловіки нарешті визнали свої помилки та зрозуміли, як погано їм без других половинок!</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Чим закінчиться гендерне протистояння, дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 20 серія від 06.11.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-19">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 19</a>.</span></p>

Конфлікти – справа сімейна

Всі серії | Сезон 2

Конфлікти – справа сімейна


У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 20 серія від 06.11.2019 у Маші та Макса з’являться нові мешканці. Якщо раніше їм доводилося терпіти тільки Васю, то відтепер в будинку сім’ї Бондаренків оселиться ще й Назар. А пізніше він приведе й Марусю, якій не подобається жити в старомодному будинку матері.

Головна героїня серіалу «Будиночок на щастя» 2019 Маша вирішить зайняти нових мешканців будинку чимось корисним і, як плату за проживання, попросить виконати список завдань по дому. Але якщо Маша думала, що Назар і Вася серйозно будуть працювати, то вона сильно помилялася. Через них дівчина навіть посвариться з Максом і переїде жити до Люби. Разом з подругою вони придумають план, як зробити так, щоб чоловіки нарешті визнали свої помилки та зрозуміли, як погано їм без других половинок!

Чим закінчиться гендерне протистояння, дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 20 серія від 06.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 19.