Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макса заарештовують через Дану!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 21 серія від 06.11.2019 нарешті настала ідилія: після всіх конфліктів сім'я Бондаренко та їх божевільні сусіди живуть в мирі та злагоді. Але, вочевидь, ненадовго.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Максима Бондаренко заарештовують за організацію банди фальшивомонетників: хитра Дана підставила конкурента та тепер приїхала в Сеньківку, щоб святкувати перемогу та спостерігати за поразкою Макса. Але у героя серіалу «Будиночок на щастя» 2019 є свідок того, що він не винен - ​​його дружина Маша знає про всі схеми Дани. Але щоб дівчину не вважали його спільницею, Максу доведеться збрехати, що вони з дружиною більше не разом. Адже він закоханий в загадкову Орисю. Хто вона і що робить в шафі Максима? Пристрасний поцілунок з коханкою ви побачите в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 21 серія від 06.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-20">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 20</a>.</span></p>

Макса заарештовують через Дану!

Всі серії | Сезон 2

Макса заарештовують через Дану!

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 21 серія від 06.11.2019 нарешті настала ідилія: після всіх конфліктів сім'я Бондаренко та їх божевільні сусіди живуть в мирі та злагоді. Але, вочевидь, ненадовго.

Максима Бондаренко заарештовують за організацію банди фальшивомонетників: хитра Дана підставила конкурента та тепер приїхала в Сеньківку, щоб святкувати перемогу та спостерігати за поразкою Макса. Але у героя серіалу «Будиночок на щастя» 2019 є свідок того, що він не винен - ​​його дружина Маша знає про всі схеми Дани. Але щоб дівчину не вважали його спільницею, Максу доведеться збрехати, що вони з дружиною більше не разом. Адже він закоханий в загадкову Орисю. Хто вона і що робить в шафі Максима? Пристрасний поцілунок з коханкою ви побачите в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 21 серія від 06.11.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 20.