Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Невже Макс втратив ферму назавжди?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 22 серія від 07.11.2019 Макса, Васю і Назара арештувала служба безпеки за виготовлення фальшивих грошей. Макс відразу здогадався, що за цим стоїть Дана, яка у такий спосіб вирішила накапостити йому, щоб залишити ферму собі. Чи зможуть чоловіки втекти? Дивіться у 22 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Любаня і Маша вирішили не гаяти часу і рятувати своїх чоловіків. Іван впіймав Дану та прив’язав у лісі до дерева. Чоловік погрожує її зарізати, порубати і в банки закатати, якщо вона не розкаже правду поліції. Чи злякається дівчина за своє життя? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 22 серія на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-21">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 21</a>.</span></p>

Невже Макс втратив ферму назавжди?

Всі серії | Сезон 2

Невже Макс втратив ферму назавжди?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 22 серія від 07.11.2019 Макса, Васю і Назара арештувала служба безпеки за виготовлення фальшивих грошей. Макс відразу здогадався, що за цим стоїть Дана, яка у такий спосіб вирішила накапостити йому, щоб залишити ферму собі. Чи зможуть чоловіки втекти? Дивіться у 22 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Любаня і Маша вирішили не гаяти часу і рятувати своїх чоловіків. Іван впіймав Дану та прив’язав у лісі до дерева. Чоловік погрожує її зарізати, порубати і в банки закатати, якщо вона не розкаже правду поліції. Чи злякається дівчина за своє життя? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 22 серія на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 21.