Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Салон краси чи школа сексу?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 23 серія від 07.11.2019 Маша відкриває в салоні нову послугу – солярій. Дівчина розповідає Любані, Марусі та Каті, що горизонтальний солярій – це апарат, який створює засмагу, і за кілька хвилин може з «дівчинки-кефіру» зробити «дівчинку-латиноамериканку». Чи освоять дівчата новий девайс? Дивіться у ситкомі «Будиночок на щастя» 2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Максу дали дозвіл для туризму на страусиній фермі, і тепер хлопець мріє, що скоро Сеньківку відвідуватимуть натовпи людей. Щоб заманити гостей на ферму, Вася пропонує пустити плітки, що в них є чудодійний страус, який несе чарівні яйця і може зцілювати людей. Чи погодиться Максим на таку авантюру? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 23 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ви бачили, як Макс повернув собі ферму? Якщо ні, то не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-22">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 22</a>.</span></p>

Салон краси чи школа сексу?

Всі серії | Сезон 2

Салон краси чи школа сексу?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 23 серія від 07.11.2019 Маша відкриває в салоні нову послугу – солярій. Дівчина розповідає Любані, Марусі та Каті, що горизонтальний солярій – це апарат, який створює засмагу, і за кілька хвилин може з «дівчинки-кефіру» зробити «дівчинку-латиноамериканку». Чи освоять дівчата новий девайс? Дивіться у ситкомі «Будиночок на щастя» 2019.

Максу дали дозвіл для туризму на страусиній фермі, і тепер хлопець мріє, що скоро Сеньківку відвідуватимуть натовпи людей. Щоб заманити гостей на ферму, Вася пропонує пустити плітки, що в них є чудодійний страус, який несе чарівні яйця і може зцілювати людей. Чи погодиться Максим на таку авантюру? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 23 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.

А ви бачили, як Макс повернув собі ферму? Якщо ні, то не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 22.