Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кар'єра чи сім'я: що обере Маша?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 24 серія від 07.11.2019 Макс пропонує Маші залишити салон краси. Йому не подобається, що дівчина постійно пропадає на роботі та стала фінансово незалежною. До того ж у Максима почали налагоджуватися справи з фермою, і він може самостійно забезпечувати сім’ю. Але дівчина не збирається щодня накривати на стіл, прасувати і прибирати, а поки Макса немає вдома – співати сумні пісні та плакати біля вікна. Чи зможе подружжя порозумітися? Дивіться в ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Назар приходить до батька і розпитує, як він зробив пропозицію мамі. Невже Назарчик вирішив освідчитися в коханні Марусі? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» сезоні 2 серії 24 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-23">«Будиночок на щастя» 2 сезон 23 серія</a>.</span></p>

Кар'єра чи сім'я: що обере Маша?

Всі серії | Сезон 2

Кар'єра чи сім'я: що обере Маша?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 24 серія від 07.11.2019 Макс пропонує Маші залишити салон краси. Йому не подобається, що дівчина постійно пропадає на роботі та стала фінансово незалежною. До того ж у Максима почали налагоджуватися справи з фермою, і він може самостійно забезпечувати сім’ю. Але дівчина не збирається щодня накривати на стіл, прасувати і прибирати, а поки Макса немає вдома – співати сумні пісні та плакати біля вікна. Чи зможе подружжя порозумітися? Дивіться в ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Тим часом Назар приходить до батька і розпитує, як він зробив пропозицію мамі. Невже Назарчик вирішив освідчитися в коханні Марусі? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» сезоні 2 серії 24 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Будиночок на щастя» 2 сезон 23 серія.