Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Німа Любаня – мрія Васі
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 25 серія від 12.11.2019 Вася збирається їхати на телевізійну програму «Караоке», щоб прославитися на всю країну. Але Любаня не в захваті від затії чоловіка. Щоб зупинити Васю, жінка вирішила напоїти його холодним пивом, тоді він втратить голос і не зможе співати. Чи вдалося їй задумане? Дивіться у ситкомі «Будиночок на щастя» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Маша ображається на Макса, що він весь у роботі, а на неї не звертає уваги. Дівчина більше так не може, вони живуть в одному домі, але ніби в паралельних світах. Чи зможе подружжя порозумітися? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 25 серія на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-24">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 24</a>.</span></p>

Німа Любаня – мрія Васі

Всі серії | Сезон 2

Німа Любаня – мрія Васі

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 25 серія від 12.11.2019 Вася збирається їхати на телевізійну програму «Караоке», щоб прославитися на всю країну. Але Любаня не в захваті від затії чоловіка. Щоб зупинити Васю, жінка вирішила напоїти його холодним пивом, тоді він втратить голос і не зможе співати. Чи вдалося їй задумане? Дивіться у ситкомі «Будиночок на щастя» 2019.

Маша ображається на Макса, що він весь у роботі, а на неї не звертає уваги. Дівчина більше так не може, вони живуть в одному домі, але ніби в паралельних світах. Чи зможе подружжя порозумітися? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 25 серія на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 24.