Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кабзда підкралася непомітно
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 26 серія від 12.11.2019 Маруся починає пізнавати всі радості спільного життя з Назаром і його батьками. Любаню не влаштовує те, як дівчина веде домашнє господарство, а Марусю дратує прискіпливість майбутньої свекрухи.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У Макса і Маші теж починаються побутові сварки в серіалі «Будиночок на щастя» 2019. Ніхто з подружжя не бажає кидати роботу заради збереження домашнього вогнища: у Маші завал в салоні, у Макса хворіють страуси. Тому Бондаренко вирішує найняти хатню робітницю, точніше, хатнього робітника – сусіда Васю.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>На страусиній фермі знову все не слава Богу: приїхала позапланова перевірка санепідемстанції. Тепер Максу потрібно приховувати від Аптекаря, що його улюблені пташки захворіли… Для цього йому доведеться напоїти проносним співробітників ферми. Чим закінчаться махінації Макса? Дивіться просто зараз в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 26 серія від 12.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-25">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 25</a>.</span></p>

Кабзда підкралася непомітно

Всі серії | Сезон 2

Кабзда підкралася непомітно

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 26 серія від 12.11.2019 Маруся починає пізнавати всі радості спільного життя з Назаром і його батьками. Любаню не влаштовує те, як дівчина веде домашнє господарство, а Марусю дратує прискіпливість майбутньої свекрухи.

У Макса і Маші теж починаються побутові сварки в серіалі «Будиночок на щастя» 2019. Ніхто з подружжя не бажає кидати роботу заради збереження домашнього вогнища: у Маші завал в салоні, у Макса хворіють страуси. Тому Бондаренко вирішує найняти хатню робітницю, точніше, хатнього робітника – сусіда Васю.

На страусиній фермі знову все не слава Богу: приїхала позапланова перевірка санепідемстанції. Тепер Максу потрібно приховувати від Аптекаря, що його улюблені пташки захворіли… Для цього йому доведеться напоїти проносним співробітників ферми. Чим закінчаться махінації Макса? Дивіться просто зараз в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 26 серія від 12.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 25.