Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс перетворюється на Васю?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 27 серія від 13.11.2019 Макс змінився до невпізнання</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Маша звикла до того, що люблячий і щедрий чоловік виконує всі її забаганки. Цього разу вона попросила у Макса лазерний епілятор за 4 000 доларів. Такі витрати не входили в плани Максима. Він сподівався, що дружина сама буде займатися своїм салоном, а не використовувати гроші з сімейного бюджету!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 27 серії «Будиночок на щастя» 2 Макс і Маша вперше посварилися через фінансові питання</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Максим відмовився купувати епілятор. Він хоче придбати автівку для страусиної ферми – це куди більш розумне, на думку Макса, вкладення коштів. Справа за малим – потрібно сховати гроші від дружини! А допоможе йому з цією справою Вася, який знає про заначки все. Дивіться, як Макс навчався премудростям подружнього життя, в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 27 серія онлайн. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу - дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-26">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 26</a>.</span></p>

Макс перетворюється на Васю?

Всі серії | Сезон 2

Макс перетворюється на Васю?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 27 серія від 13.11.2019 Макс змінився до невпізнання

Маша звикла до того, що люблячий і щедрий чоловік виконує всі її забаганки. Цього разу вона попросила у Макса лазерний епілятор за 4 000 доларів. Такі витрати не входили в плани Максима. Він сподівався, що дружина сама буде займатися своїм салоном, а не використовувати гроші з сімейного бюджету!

 

У 27 серії «Будиночок на щастя» 2 Макс і Маша вперше посварилися через фінансові питання

Максим відмовився купувати епілятор. Він хоче придбати автівку для страусиної ферми – це куди більш розумне, на думку Макса, вкладення коштів. Справа за малим – потрібно сховати гроші від дружини! А допоможе йому з цією справою Вася, який знає про заначки все. Дивіться, як Макс навчався премудростям подружнього життя, в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 27 серія онлайн. 

Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу - дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 26.