Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вимоглива Маруся готується до весілля
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 28 серія від 13.11.2019 Маруся готується до майбутнього весілля з Назаром. Але дівчина хоче не просто свято, а дороге торжество. Але де ж взяти гроші на шикарні торти та сукні?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Макс знову намагається змусити працювати своїх співробітників. Потрібно полагодити дах на фермі, але чоловіки знаходять будь-який привід відмовитися. Та ще й Ярик став жертвою злого страуса в ситкомі «Будиночок на щастя» 2019. І Макс як порядний роботодавець вирішує застрахувати своїх підлеглих від виробничих травм. Але Вася з Назаром вважають це чудовою можливістю заробити гроші на дороге весілля.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Маші стає відомо, що співробітниця її салону Катя фарбує клієнтів вдома, в обхід перукарні. Тепер їй потрібно зловити дівчину на гарячому… Чи вийде у неї? Дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 28 серія від 13.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-27">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 27</a>.</span></p>

Вимоглива Маруся готується до весілля

Всі серії | Сезон 2

Вимоглива Маруся готується до весілля

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 28 серія від 13.11.2019 Маруся готується до майбутнього весілля з Назаром. Але дівчина хоче не просто свято, а дороге торжество. Але де ж взяти гроші на шикарні торти та сукні?

Макс знову намагається змусити працювати своїх співробітників. Потрібно полагодити дах на фермі, але чоловіки знаходять будь-який привід відмовитися. Та ще й Ярик став жертвою злого страуса в ситкомі «Будиночок на щастя» 2019. І Макс як порядний роботодавець вирішує застрахувати своїх підлеглих від виробничих травм. Але Вася з Назаром вважають це чудовою можливістю заробити гроші на дороге весілля.

Маші стає відомо, що співробітниця її салону Катя фарбує клієнтів вдома, в обхід перукарні. Тепер їй потрібно зловити дівчину на гарячому… Чи вийде у неї? Дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 28 серія від 13.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 27.