Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс – новий директор салону краси
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 29 серія від 13.11.2019 Вася та Любаня будуть сперечатися про те, хто працює старанніше – Маша або Макс? І щоб це з’ясувати, пара поміняється місцями: Маша вирушить на ферму, а Максим – в салон краси.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Кожен з них буде намагатися довести, що робота партнера набагато простіша, ніж власна. І, звичайно ж, спробують впровадити свої нововведення на  фермі та салоні краси! У серіалі «Будиночок на щастя» 2019 Макс вирішить, що чоловікам у Сеньківці не вистачає сексуальної засмаги, а Маша – що позитивний відеоблог допоможе популяризації бізнесу її чоловіка.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>І щоб не страждати на самоті, Маша та Макс обманом вмовляють Васю і Любаню теж помінятися місцями. І результат вийде зовсім не таким, як вони очікували! Щоб побачити, чим закінчиться обмін ролями в селі Сеньківка – дивись серіал «Будиночок на щастя» 2 сезон 29 серія від 13.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-28">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 28</a>.</span></p>

Макс – новий директор салону краси

Всі серії | Сезон 2

Макс – новий директор салону краси

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезон 29 серія від 13.11.2019 Вася та Любаня будуть сперечатися про те, хто працює старанніше – Маша або Макс? І щоб це з’ясувати, пара поміняється місцями: Маша вирушить на ферму, а Максим – в салон краси.

Кожен з них буде намагатися довести, що робота партнера набагато простіша, ніж власна. І, звичайно ж, спробують впровадити свої нововведення на  фермі та салоні краси! У серіалі «Будиночок на щастя» 2019 Макс вирішить, що чоловікам у Сеньківці не вистачає сексуальної засмаги, а Маша – що позитивний відеоблог допоможе популяризації бізнесу її чоловіка.

І щоб не страждати на самоті, Маша та Макс обманом вмовляють Васю і Любаню теж помінятися місцями. І результат вийде зовсім не таким, як вони очікували! Щоб побачити, чим закінчиться обмін ролями в селі Сеньківка – дивись серіал «Будиночок на щастя» 2 сезон 29 серія від 13.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 28.