Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Інтимні проблеми Макса та Маші
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезоні</a> 3 серії від 23.10.2019 Маша вперше зіткнеться з проблемами всіх майбутніх мам: поганою пам’яттю та зайвою вагою. Та хоча Маша набере всього пару кілограмів, але відразу ж почне вважати себе величезною кашалотіхою! Та ще й коханий чоловік перестане займатися з нею коханням, посилаючись на проблеми… чоловічого характеру. У 3 серії 2 сезону ситкому «Будиночок на щастя» Маша пустить в хід всі засоби спокушання, щоб змусити Максима хотіти її, як раніше.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>А в сусіда Васі проблеми більш серйозні: дорослий син Назар намагається знайти будь-який спосіб уникнути важкої сільської праці. Василю доведеться вигадати хитрий план, щоб змусити недбайливого сина піднятися зі зручного гамака.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Як герої впораються з новими труднощами сільського життя – дивіться в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 3 серія від 23.10.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон 2 серія</a>.</span></p>

Інтимні проблеми Макса та Маші

Всі серії | Сезон 2

Інтимні проблеми Макса та Маші

У комедії «Будиночок на щастя» 2 сезоні 3 серії від 23.10.2019 Маша вперше зіткнеться з проблемами всіх майбутніх мам: поганою пам’яттю та зайвою вагою. Та хоча Маша набере всього пару кілограмів, але відразу ж почне вважати себе величезною кашалотіхою! Та ще й коханий чоловік перестане займатися з нею коханням, посилаючись на проблеми… чоловічого характеру. У 3 серії 2 сезону ситкому «Будиночок на щастя» Маша пустить в хід всі засоби спокушання, щоб змусити Максима хотіти її, як раніше.

А в сусіда Васі проблеми більш серйозні: дорослий син Назар намагається знайти будь-який спосіб уникнути важкої сільської праці. Василю доведеться вигадати хитрий план, щоб змусити недбайливого сина піднятися зі зручного гамака.

Як герої впораються з новими труднощами сільського життя – дивіться в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 3 серія від 23.10.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» 2 сезон 2 серія.