Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повернення Дани та метушня навколо дивана
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Не пропустіть повернення Дани в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 30 серія від 14.11.2019!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Макс зіткнувся з несподіваною проблемою: він не може знайти працівників на ферму! Ніхто не хоче переїжджати в таку глушину як Сеньківка. Макс повернувся з Києва ні з чим. У селі на нього чекав неприємний сюрприз в особі Дани. Як вона уникла в'язниці і навіщо повернулася на ферму? Дізнайтеся в 30 серії «Будиночок на щастя»-2!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Для Маші це стало величезним стресом. Мало того, що посудомийка б'ється струмом, так ще і заклятий ворог з'явилася на порозі! Чим закінчиться це протистояння? Не пропустіть непідробні жіночі бої в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 30 серія від 14.11.2019 на сайті «Телепортал»! </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-29">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 29</a>.</span></p>

Повернення Дани та метушня навколо дивана

Всі серії | Сезон 2

Повернення Дани та метушня навколо дивана

Не пропустіть повернення Дани в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 30 серія від 14.11.2019!

Макс зіткнувся з несподіваною проблемою: він не може знайти працівників на ферму! Ніхто не хоче переїжджати в таку глушину як Сеньківка. Макс повернувся з Києва ні з чим. У селі на нього чекав неприємний сюрприз в особі Дани. Як вона уникла в'язниці і навіщо повернулася на ферму? Дізнайтеся в 30 серії «Будиночок на щастя»-2!

Для Маші це стало величезним стресом. Мало того, що посудомийка б'ється струмом, так ще і заклятий ворог з'явилася на порозі! Чим закінчиться це протистояння? Не пропустіть непідробні жіночі бої в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 30 серія від 14.11.2019 на сайті «Телепортал»! 

Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 29.