Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Назар і Маруся – брат і сестра?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 31 серія від 14.11.2019 Маша збирається піти до Дани попросити вибачення і подякувати, що вона врятувала їй життя. Але Макс всіляко відмовляє кохану від спілкування з підступною дівчиною. Чоловік боїться, що екс-одногрупниця розкаже Маші правду про те, чому вони ворогують уже багато років. Дивіться 31 серію ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон, щоб першими побачити найцікавіше.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вася розповідає Любані страшну правду: у молодості після дискотеки він переспав із мамою Марусі… Як відреагує Люба на зізнання чоловіка? Невже Маруся донька Васі? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 31 серія на сайті Телепортал.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-30">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 30</a>.</span></p>

Назар і Маруся – брат і сестра?

Всі серії | Сезон 2

Назар і Маруся – брат і сестра?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 31 серія від 14.11.2019 Маша збирається піти до Дани попросити вибачення і подякувати, що вона врятувала їй життя. Але Макс всіляко відмовляє кохану від спілкування з підступною дівчиною. Чоловік боїться, що екс-одногрупниця розкаже Маші правду про те, чому вони ворогують уже багато років. Дивіться 31 серію ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон, щоб першими побачити найцікавіше.

Вася розповідає Любані страшну правду: у молодості після дискотеки він переспав із мамою Марусі… Як відреагує Люба на зізнання чоловіка? Невже Маруся донька Васі? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 31 серія на сайті Телепортал.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 30.