Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс зрадив Маші з Даною?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 32 серія від 14.11.2019 усі готуються до весілля Марусі та Назара. З такої нагоди Вася підготував свої найкращі запаси самогону: абрикосівка, алича червона, алича жовта, антонівка, анісівка, арасісовка, артишок – і це лише сорти на букву «А». Березівка, баклажанівка, барбарисівка… Яблунівка дика, ячмінівка – Василь аж спітнів, поки перерахував усі назви. Чи сподобається гостям таке частування? Дивіться у 32 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки Маруся чепуриться, Назарчик не може заспокоїти свої нерви. Хлопець не готовий одружуватися, адже боїться, що буде поганим чоловіком. Чи прийде наречений на весілля? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 32 серія на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-31">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 31</a>.</span></p>

Макс зрадив Маші з Даною?

Всі серії | Сезон 2

Макс зрадив Маші з Даною?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 32 серія від 14.11.2019 усі готуються до весілля Марусі та Назара. З такої нагоди Вася підготував свої найкращі запаси самогону: абрикосівка, алича червона, алича жовта, антонівка, анісівка, арасісовка, артишок – і це лише сорти на букву «А». Березівка, баклажанівка, барбарисівка… Яблунівка дика, ячмінівка – Василь аж спітнів, поки перерахував усі назви. Чи сподобається гостям таке частування? Дивіться у 32 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Поки Маруся чепуриться, Назарчик не може заспокоїти свої нерви. Хлопець не готовий одружуватися, адже боїться, що буде поганим чоловіком. Чи прийде наречений на весілля? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 32 серія на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 31.