Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хаос і пелюшки: чи впораються Макс і Маша з дитиною?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезоні</a> 4 серії від 23.10.2019 до Максима нарешті прийде усвідомлення неминучого батьківства. І, здається, він зовсім не готовий стати татусем... Точніше, не готовий до хаосу, який прийде в його будинок разом з появою дитини. Та й сусід Василь нагнітає атмосферу своїми розповідями про те, як важко йому довелося з маленьким Назаром. У комедії «Будиночок на щастя» 2019 Макс вирішить добре підготуватися до майбутнього батьківства та купити їм з Машею ляльку-дитину!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Няньчити іграшкове немовля будуть не тільки Макс і Маша, але й Любаня з Василем. У бідної Люби настільки яскраво нахлинуть теплі спогади про материнство, що вона твердо вирішить - їм з Васею потрібна друга дитина! Але як тепер умовити на це чоловіка? </span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Чи погодиться Вася на ще одного Назара, та як Маша й Макс впораються з першими труднощами батьківства - дивіться в ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 4 серії від 23.10.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу - дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-3">«Будиночок на щастя» 2 сезон 3 серію</a>.</span></p>

Хаос і пелюшки: чи впораються Макс і Маша з дитиною?

Всі серії | Сезон 2

Хаос і пелюшки: чи впораються Макс і Маша з дитиною?

У ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 4 серії від 23.10.2019 до Максима нарешті прийде усвідомлення неминучого батьківства. І, здається, він зовсім не готовий стати татусем... Точніше, не готовий до хаосу, який прийде в його будинок разом з появою дитини. Та й сусід Василь нагнітає атмосферу своїми розповідями про те, як важко йому довелося з маленьким Назаром. У комедії «Будиночок на щастя» 2019 Макс вирішить добре підготуватися до майбутнього батьківства та купити їм з Машею ляльку-дитину!

Няньчити іграшкове немовля будуть не тільки Макс і Маша, але й Любаня з Василем. У бідної Люби настільки яскраво нахлинуть теплі спогади про материнство, що вона твердо вирішить - їм з Васею потрібна друга дитина! Але як тепер умовити на це чоловіка? 

Чи погодиться Вася на ще одного Назара, та як Маша й Макс впораються з першими труднощами батьківства - дивіться в ситкомі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 4 серії від 23.10.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу - дивіться онлайн «Будиночок на щастя» 2 сезон 3 серію.