Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У Макса відберуть страусину ферму!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 5 серії від 24.10.2019 у страусиної ферми з'явиться новий господар. Хто він, і чи зможе Максим повернути свої володіння?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Чим ближче батьківство Макса, тим більш скаженим він стає. Тепер він вирішив, що Маша повинна харчуватися тільки здоровою вегетаріанською їжею та бути під постійним контролем. Але каша з броколі явно не те, чого хочеться дівчині під час вагітності. У ситкомі «Будиночок на щастя» 2019 Маша придумає план, як змусити чоловіка перестати опікати її - але доб'ється протилежного результату!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У Сеньківку приїхав власник банку, якому колись належала земля під фермою. Як виявилося, що  тепер він - новий господар володінь Макса? Дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 5 серії від 24.10.2019 чи зможе Максим відстояти свій страусиний бізнес.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу - дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-4">«Будиночок на щастя» 2 сезон 4 серію</a>.</span></p>

У Макса відберуть страусину ферму!

Всі серії | Сезон 2

У Макса відберуть страусину ферму!

У комедії «Будиночок на щастя» 2 сезон 5 серії від 24.10.2019 у страусиної ферми з'явиться новий господар. Хто він, і чи зможе Максим повернути свої володіння?

Чим ближче батьківство Макса, тим більш скаженим він стає. Тепер він вирішив, що Маша повинна харчуватися тільки здоровою вегетаріанською їжею та бути під постійним контролем. Але каша з броколі явно не те, чого хочеться дівчині під час вагітності. У ситкомі «Будиночок на щастя» 2019 Маша придумає план, як змусити чоловіка перестати опікати її - але доб'ється протилежного результату!

У Сеньківку приїхав власник банку, якому колись належала земля під фермою. Як виявилося, що  тепер він - новий господар володінь Макса? Дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 5 серії від 24.10.2019 чи зможе Максим відстояти свій страусиний бізнес.

Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу - дивіться онлайн «Будиночок на щастя» 2 сезон 4 серію.