Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс бореться за ферму!
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможе Маша вибратися зі свого вимушеного ув’язнення у власному будинку? Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезоні</a> 6 серії від 24.10.2019 просто зараз!</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Маша, яка намагалася хитрістю змусити Макса зняти з неї «кнопку тривоги», тепер страждає ще дужче. Максим встановив по всьому будинку та його околицях камери спостереження, щоб завжди знати, що відбувається з його коханою. Але Маша не здасться – і в ситкомі «Будиночок на щастя» 2019 вигадає новий план як змусити чоловіка дати їй спокій. Правда замість свободи отримає чергове ув’язнення… на горищі!</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Новий власник страусиної ферми починає встановлювати свої порядки. І першим його наказом стане призначення керівника ферми. Лінивий бовдур Назар відтепер заправлятиме фермою й заодно своїм татом Васею. Цікаво, як тепер Василь розмовлятиме зі своїм новим шефом?</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Що чекає на страусину ферму з новим управителем, і чи вийде в Маші змусити чоловіка перестати стежити за нею? Все це ви дізнаєтеся в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезоні 6 серії від 24.10.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-5">«Будиночок на щастя» 2 сезон 5 серію</a>.</span></p>

Макс бореться за ферму!

Всі серії | Сезон 2

Макс бореться за ферму!


Чи зможе Маша вибратися зі свого вимушеного ув’язнення у власному будинку? Дивіться в серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезоні 6 серії від 24.10.2019 просто зараз!

Маша, яка намагалася хитрістю змусити Макса зняти з неї «кнопку тривоги», тепер страждає ще дужче. Максим встановив по всьому будинку та його околицях камери спостереження, щоб завжди знати, що відбувається з його коханою. Але Маша не здасться – і в ситкомі «Будиночок на щастя» 2019 вигадає новий план як змусити чоловіка дати їй спокій. Правда замість свободи отримає чергове ув’язнення… на горищі!

Новий власник страусиної ферми починає встановлювати свої порядки. І першим його наказом стане призначення керівника ферми. Лінивий бовдур Назар відтепер заправлятиме фермою й заодно своїм татом Васею. Цікаво, як тепер Василь розмовлятиме зі своїм новим шефом?

Що чекає на страусину ферму з новим управителем, і чи вийде в Маші змусити чоловіка перестати стежити за нею? Все це ви дізнаєтеся в комедії «Будиночок на щастя» 2 сезоні 6 серії від 24.10.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередню серію? Не втрачайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» 2 сезон 5 серію.