Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нова управителька ферми – одногрупниця Макса
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 7 серія від 24.10.2019 на ферму Максима приїздить майбутня управителька – Дана Гордієнко. Новий бос – нові правила: віднині ферма називається «Парк страусиного періоду», а робітники ходять в уніформі рожевого кольору. На думку Дани, цей відтінок чудово гармонує з «синюшним» кольором обличчя працівників. За найменшу непокору сувора керівниця всіх звільняє, і першим під роздачу попадає Назар. Не гаючи часу, хлопчина біжить до Макса додому і все йому розповідає. Назар жаліється, що Дана – не жінка, а демон із нафарбованими нігтями. Максим оторопів, коли почув ім’я нової управительки. Адже це його одногрупниця, яка давно має на нього зуб.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На які хитрощі піде Максим, щоб зупинити розруху на фермі та повернути свої володіння? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 7 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-6">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 6</a>.</span></p>

Нова управителька ферми – одногрупниця Макса

Всі серії | Сезон 2

Нова управителька ферми – одногрупниця Макса

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 7 серія від 24.10.2019 на ферму Максима приїздить майбутня управителька – Дана Гордієнко. Новий бос – нові правила: віднині ферма називається «Парк страусиного періоду», а робітники ходять в уніформі рожевого кольору. На думку Дани, цей відтінок чудово гармонує з «синюшним» кольором обличчя працівників. За найменшу непокору сувора керівниця всіх звільняє, і першим під роздачу попадає Назар. Не гаючи часу, хлопчина біжить до Макса додому і все йому розповідає. Назар жаліється, що Дана – не жінка, а демон із нафарбованими нігтями. Максим оторопів, коли почув ім’я нової управительки. Адже це його одногрупниця, яка давно має на нього зуб.

На які хитрощі піде Максим, щоб зупинити розруху на фермі та повернути свої володіння? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 7 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 6.