Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи вміє Люба зберігати секрети?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 8 серія від 24.10.2019 </span><span lang="UK" style="font-size:11.0pt;"><span><span style="color:black;">Маша відкриває Любані страшний секрет. Жінка шокована. Чи зможе Люба втримати язика за зубами і передчасно не розказати про все Максу? Дивіться у 8 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></span></span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Вася хоче щиро поговорити з Назаром. Чоловік помітив, що з сином останнім часом діється щось неладне: постійно сумний і не хоче ні з ким спілкуватися. Чи розповість хлопець батьку, що його непокоїть? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 8 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-7">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 7</a>.</span></p>

Чи вміє Люба зберігати секрети?

Всі серії | Сезон 2

Чи вміє Люба зберігати секрети?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 8 серія від 24.10.2019 Маша відкриває Любані страшний секрет. Жінка шокована. Чи зможе Люба втримати язика за зубами і передчасно не розказати про все Максу? Дивіться у 8 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Тим часом Вася хоче щиро поговорити з Назаром. Чоловік помітив, що з сином останнім часом діється щось неладне: постійно сумний і не хоче ні з ким спілкуватися. Чи розповість хлопець батьку, що його непокоїть? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 8 серія на Teleportal.ua відразу після прем’єри на Новому каналі.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 7.