Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маша йде від Макса?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2">«Будиночок на щастя» 2 сезон</a> 9 серія від 29.10.2019 Маша і Макс сваряться через те, що вони більше не довіряють одне одному. Маша не змогла зізнатися, що не вагітна, а Макс приховав, що втратив ферму. Зі своїми проблемами подружжя звертається за допомогою до онлайн-психолога. Що порадить фахівець молодій сім’ї? Дивіться у 9 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Максим і Маша вчаться говорити одне одному правду. Під час відвертої розмови хлопець назвав свою кохану маленькою ласункою, але емоційна Маша, як завжди, все перебільшила і тепер вважає себе жирною коровою. Дівчина не розуміє, куди поділися моменти, коли вони були щасливі та закохані?! Щоб у всьому розібратися, Маша хоче пожити окремо від Макса. Чи погодиться хлопець на таку пропозицію? Чи відпустить кохану в Київ? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 9 серія на Teleportal.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-2/seriya-8">«Будиночок на щастя» сезон 2 серія 8</a>.</span></p>

Маша йде від Макса?

Всі серії | Сезон 2

Маша йде від Макса?

У серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 9 серія від 29.10.2019 Маша і Макс сваряться через те, що вони більше не довіряють одне одному. Маша не змогла зізнатися, що не вагітна, а Макс приховав, що втратив ферму. Зі своїми проблемами подружжя звертається за допомогою до онлайн-психолога. Що порадить фахівець молодій сім’ї? Дивіться у 9 серії ситкому «Будиночок на щастя» 2 сезон.

Максим і Маша вчаться говорити одне одному правду. Під час відвертої розмови хлопець назвав свою кохану маленькою ласункою, але емоційна Маша, як завжди, все перебільшила і тепер вважає себе жирною коровою. Дівчина не розуміє, куди поділися моменти, коли вони були щасливі та закохані?! Щоб у всьому розібратися, Маша хоче пожити окремо від Макса. Чи погодиться хлопець на таку пропозицію? Чи відпустить кохану в Київ? Дивіться онлайн у серіалі «Будиночок на щастя» 2 сезон 9 серія на Teleportal.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Будиночок на щастя» сезон 2 серія 8.