Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вогонь, вода, земля й повітря: секрет, як підкорити могутність стихії
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Зустрічай цього містичного вівторока прем'єру серіалу Чаклунки Нового каналу! Готуйся зануритися в таємний світ магії і необмеженої сили, а також знайти частинку чаклунства в самому собі.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У серіалі Чаклунки 1 серія від 23.07.2019 ти познайомишся з четвіркою чарівних героїнь: упевненою Нікою, вітряною Марго, відповідальною Сонею та тихою Діною. Героїні вели звичайне життя, терпіли невдачі в коханні, досягали вершин у роботі та навчанні... Кожна мала незбагненне чуття: будь то вміння відчути небезпеку або талант розмовляти з рослинами. Вони не надавали цьому значення, поки одного разу волею долі не опинилися в епіцентрі тисячолітньої війни добра і зла!</p> <p style="text-align: justify;">У Ніки в серіалі Чаклунки 1 серія було все, що потрібно для щасливого життя: улюблена робота, що приносить і гроші, і задоволення, і хороший наречений. Весілля вже на носі! Але раптово героїня дізналася, що в коханого є друга сім'я і навіть дитина. Відмінниця Соня теж страждає через справи сердечні. Так хочеться відчути себе потрібною, коханою! Але, на жаль, своїм одногрупникам чаклунка потрібна тільки на час контрольних і, щоб посміятися.</p> <p style="text-align: justify;">Поки дівчата збирали розбиті серця та витримували удари в спину від недругів, чорні маги зацікавилися чаклунками. Дивись онлайн 1 серію разом із Телепорталом і дізнайся, як з'явилося незвичайне джерело сили на Землі і чому воно притягувало саме нашу четвірку. Яку роль Діна, Марго, Соня та Ніка можуть зіграти в балансі сил?</p> <p style="text-align: justify;">В 1 серії чаклунки знайшли сили керувати стихіями вогню, води, повітря і землі, крім того зцілювати й навіть чути думки перехожих! Як самі героїні відреагували на подію? Страх, захоплення, невіра?.. Дізнайся в містично-пригодницькому серіалі Нового каналу.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Більше інформації про серіал Чаклунки шукай за посиланням.Більше інформації про серіал </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Чаклунки</strong></a><strong style="text-align: justify;"> шукай за посиланням.</strong></p>

Вогонь, вода, земля й повітря: секрет, як підкорити могутність стихії

Всі серії | Сезон 1

Вогонь, вода, земля й повітря: секрет, як підкорити могутність стихії

Зустрічай цього містичного вівторока прем'єру серіалу Чаклунки Нового каналу! Готуйся зануритися в таємний світ магії і необмеженої сили, а також знайти частинку чаклунства в самому собі.

У серіалі Чаклунки 1 серія від 23.07.2019 ти познайомишся з четвіркою чарівних героїнь: упевненою Нікою, вітряною Марго, відповідальною Сонею та тихою Діною. Героїні вели звичайне життя, терпіли невдачі в коханні, досягали вершин у роботі та навчанні... Кожна мала незбагненне чуття: будь то вміння відчути небезпеку або талант розмовляти з рослинами. Вони не надавали цьому значення, поки одного разу волею долі не опинилися в епіцентрі тисячолітньої війни добра і зла!

У Ніки в серіалі Чаклунки 1 серія було все, що потрібно для щасливого життя: улюблена робота, що приносить і гроші, і задоволення, і хороший наречений. Весілля вже на носі! Але раптово героїня дізналася, що в коханого є друга сім'я і навіть дитина. Відмінниця Соня теж страждає через справи сердечні. Так хочеться відчути себе потрібною, коханою! Але, на жаль, своїм одногрупникам чаклунка потрібна тільки на час контрольних і, щоб посміятися.

Поки дівчата збирали розбиті серця та витримували удари в спину від недругів, чорні маги зацікавилися чаклунками. Дивись онлайн 1 серію разом із Телепорталом і дізнайся, як з'явилося незвичайне джерело сили на Землі і чому воно притягувало саме нашу четвірку. Яку роль Діна, Марго, Соня та Ніка можуть зіграти в балансі сил?

В 1 серії чаклунки знайшли сили керувати стихіями вогню, води, повітря і землі, крім того зцілювати й навіть чути думки перехожих! Як самі героїні відреагували на подію? Страх, захоплення, невіра?.. Дізнайся в містично-пригодницькому серіалі Нового каналу.

Більше інформації про серіал Чаклунки шукай за посиланням.Більше інформації про серіал Чаклунки шукай за посиланням.