Video: Кого Хельга ховає у своєму минулому?
<p><strong>Чаклунки борсаються в минулому, щоб зрозуміти, кому саме Ніна, мати Хельги, передала свою силу.</strong></p> <p> </p> <p>Підручні злої відьми Хельги в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni">Чаклунки</a> 10 серія від 26.12.2018 встигли дістатися до Ніки та Мендаля. Вони задумали отруїти героїв нервово-паралітичним газом. Зовсім недоречно, що герої розділилися в пошуках інформації. І якщо спортсменка Ніка теоретично може за себе постояти та й гарненько підсмажити нападників, то Мендаль під реальною загрозою. Пам'ять знову почала йому зраджувати... Чи зможе чаклунка вогню врятувати хлопця й повернути йому самого себе?</p> <p>Марго в 10 серії Чаклунок не знаходить собі місця. Дівчина продовжує малювати разом Майка і Хельгу. Їй нестерпно боляче дивитися на малюнки й коханого поруч з іншою, але руки абсолютно не слухаються. У момент відчаю Марго вирішує порвати малюнок... Невже Хельга обнулиться так само, як раніше одногрупник Соні? Чи може війна чаклунок у 10 серії обірватися так просто?</p> <p>Крім неконтрольованої тяги до малювання в Марго досі видіння. Вона продовжує розкривати таємниці Хельги. Що четвірка дізнається цього разу про відьму, яка намагається їх убити?</p> <p>Соня вирішує піти на побачення з Алексом. Студентка, яка шукає справжню любов, готова повірити всьому, поки чує в оманливих думках хлопця зізнання й неприкриту симпатію. Чим закінчиться ця авантюра? І чи зможе Хельга отримати бажане – невинність однієї з чаклунок?</p> <p>У серіалі Чаклунки 10 серія разом з улюбленими героїнями спробуй розгадати, кому Ніна залишила свої сили? І звідки в Хельги така могутність, якщо вона не була її спадкоємицею?</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн Чаклунки 10 серія від 26.12.2018 на Teleportal.ua і розкрій таємницю народження Майка!</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-9">Чаклунки 9 серія</a>.</strong></p>

Кого Хельга ховає у своєму минулому?

Всі серії: дивись з початку сезону

Кого Хельга ховає у своєму минулому?

Чаклунки борсаються в минулому, щоб зрозуміти, кому саме Ніна, мати Хельги, передала свою силу.

 

Підручні злої відьми Хельги в серіалі Чаклунки 10 серія від 26.12.2018 встигли дістатися до Ніки та Мендаля. Вони задумали отруїти героїв нервово-паралітичним газом. Зовсім недоречно, що герої розділилися в пошуках інформації. І якщо спортсменка Ніка теоретично може за себе постояти та й гарненько підсмажити нападників, то Мендаль під реальною загрозою. Пам'ять знову почала йому зраджувати... Чи зможе чаклунка вогню врятувати хлопця й повернути йому самого себе?

Марго в 10 серії Чаклунок не знаходить собі місця. Дівчина продовжує малювати разом Майка і Хельгу. Їй нестерпно боляче дивитися на малюнки й коханого поруч з іншою, але руки абсолютно не слухаються. У момент відчаю Марго вирішує порвати малюнок... Невже Хельга обнулиться так само, як раніше одногрупник Соні? Чи може війна чаклунок у 10 серії обірватися так просто?

Крім неконтрольованої тяги до малювання в Марго досі видіння. Вона продовжує розкривати таємниці Хельги. Що четвірка дізнається цього разу про відьму, яка намагається їх убити?

Соня вирішує піти на побачення з Алексом. Студентка, яка шукає справжню любов, готова повірити всьому, поки чує в оманливих думках хлопця зізнання й неприкриту симпатію. Чим закінчиться ця авантюра? І чи зможе Хельга отримати бажане – невинність однієї з чаклунок?

У серіалі Чаклунки 10 серія разом з улюбленими героїнями спробуй розгадати, кому Ніна залишила свої сили? І звідки в Хельги така могутність, якщо вона не була її спадкоємицею?

 

Дивись онлайн Чаклунки 10 серія від 26.12.2018 на Teleportal.ua і розкрій таємницю народження Майка!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Чаклунки 9 серія.