Video: Зла сила в Марго: чи є шанс запобігти пробудженню?
<p><strong>Поки Марго намагається навчитися жити з жахливою правдою про справжню матір, Алекс усе сильніше втирається в довіру до трійки чаклунок.</strong></p> <p> </p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni">Чаклунки</a> 11 серія від 27.12.2018 Соня прокинулася в обіймах нового хлопця. Дівчина навіть не думала, що несподіваний порятунок незнайомця від кривдників у парку, подарує їй стосунки, про які непримітна Соня давно мріяла. Вона зовсім не звикла подобатися хлопцям, терпіла знущання від одногрупників, тому легко й без підозр довірилася Алексу, у думках якого було стільки прихильності! Тільки одного чаклунка не знала – ця ніжна симпатія надиктована Хельгою. Але вже занадто пізно, Соня віддала йому свою невинність ... Чи зможе Хельга нашкодити їй? Або навіть забрати силу? Дізнайся в 11 серії.</p> <p>У Марго нелегкі часи. У минулій серії від відчаю, болю та зневіри дівчина намагалася накласти на себе руки. Усе її життя – суцільна брехня, розлетілася, як картковий будиночок. Вона дізналася, що Хельга її справжня мати. Жахлива правда потрапила на благодатний ґрунт – біль від зради коханого. Марго досі не може забути Майка ... В 11 серії Чаклунок Марго намагається зрозуміти, хто ж вона.</p> <p>А Майк у цей час шукає спосіб захистити її від злої відьми. Він просить Інгвара навчити його бойовій магії. Але спочатку хлопцеві доведеться позбутися впливу Хельги. Майк медитує та копається в собі, щоб знайти момент, коли Хельга його зачарувала. Усе життя він вірив чаклунці й підтримував її, бо думав, вона рятівниця й оточила його турботою, коли батьки загинули в автокатастрофі. Але виявилося, Хельга винна в їхній смерті... Щоб завершити очищення, в серіалі Чаклунки 11 сери Майк вирушає до Кам'янки, шукати рідних.</p> <p>Розбита й Діна. Її мучить любовний трикутник між нею, Майком і Марго. Четверта чаклунка не полишає спроб помиритися з хлопцем і хоче переконати його, що любить його сильніше за все на світі. Чи цього достатньо?</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн 11 серію Чаклунки разом із Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-10">Чаклунки 10 серія</a> онлайн.</strong></p>

Зла сила в Марго: чи є шанс запобігти пробудженню?

Всі серії: дивись з початку сезону

Зла сила в Марго: чи є шанс запобігти пробудженню?

Поки Марго намагається навчитися жити з жахливою правдою про справжню матір, Алекс усе сильніше втирається в довіру до трійки чаклунок.

 

У серіалі Чаклунки 11 серія від 27.12.2018 Соня прокинулася в обіймах нового хлопця. Дівчина навіть не думала, що несподіваний порятунок незнайомця від кривдників у парку, подарує їй стосунки, про які непримітна Соня давно мріяла. Вона зовсім не звикла подобатися хлопцям, терпіла знущання від одногрупників, тому легко й без підозр довірилася Алексу, у думках якого було стільки прихильності! Тільки одного чаклунка не знала – ця ніжна симпатія надиктована Хельгою. Але вже занадто пізно, Соня віддала йому свою невинність ... Чи зможе Хельга нашкодити їй? Або навіть забрати силу? Дізнайся в 11 серії.

У Марго нелегкі часи. У минулій серії від відчаю, болю та зневіри дівчина намагалася накласти на себе руки. Усе її життя – суцільна брехня, розлетілася, як картковий будиночок. Вона дізналася, що Хельга її справжня мати. Жахлива правда потрапила на благодатний ґрунт – біль від зради коханого. Марго досі не може забути Майка ... В 11 серії Чаклунок Марго намагається зрозуміти, хто ж вона.

А Майк у цей час шукає спосіб захистити її від злої відьми. Він просить Інгвара навчити його бойовій магії. Але спочатку хлопцеві доведеться позбутися впливу Хельги. Майк медитує та копається в собі, щоб знайти момент, коли Хельга його зачарувала. Усе життя він вірив чаклунці й підтримував її, бо думав, вона рятівниця й оточила його турботою, коли батьки загинули в автокатастрофі. Але виявилося, Хельга винна в їхній смерті... Щоб завершити очищення, в серіалі Чаклунки 11 сери Майк вирушає до Кам'янки, шукати рідних.

Розбита й Діна. Її мучить любовний трикутник між нею, Майком і Марго. Четверта чаклунка не полишає спроб помиритися з хлопцем і хоче переконати його, що любить його сильніше за все на світі. Чи цього достатньо?

 

Дивись онлайн 11 серію Чаклунки разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Чаклунки 10 серія онлайн.