Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зла сила в Марго: чи є шанс запобігти пробудженню?
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Поки Марго намагається навчитися жити з жахливою правдою про справжню матір, Алекс усе сильніше втирається в довіру до трійки чаклунок.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" style="text-align: justify;">Чаклунки</a>» 11 серія від 08.08.2019 Соня прокинулася в обіймах нового хлопця. Дівчина навіть не думала, що несподіваний порятунок незнайомця від кривдників у парку, подарує їй стосунки, про які непримітна Соня давно мріяла. Вона зовсім не звикла подобатися хлопцям, терпіла знущання від одногрупників, тому легко й без підозр довірилася Алексу, у думках якого було стільки прихильності! Тільки одного чаклунка не знала – ця ніжна симпатія надиктована Хельгою. Але вже занадто пізно, Соня віддала йому свою невинність ... Чи зможе Хельга нашкодити їй? Або навіть забрати силу? Дізнайся в 11 серії.</p> <p style="text-align: justify;">У Марго нелегкі часи. У минулій серії від відчаю, болю та зневіри дівчина намагалася накласти на себе руки. Усе її життя – суцільна брехня, розлетілася, як картковий будиночок. Вона дізналася, що Хельга її справжня мати. Жахлива правда потрапила на благодатний ґрунт – біль від зради коханого. Марго досі не може забути Майка ... В 11 серії «Чаклунок» Марго намагається зрозуміти, хто ж вона.</p> <p style="text-align: justify;">А Майк у цей час шукає спосіб захистити її від злої відьми. Він просить Інгвара навчити його бойовій магії. Але спочатку хлопцеві доведеться позбутися впливу Хельги. Майк медитує та копається в собі, щоб знайти момент, коли Хельга його зачарувала. Усе життя він вірив чаклунці й підтримував її, бо думав, вона рятівниця й оточила його турботою, коли батьки загинули в автокатастрофі. Але виявилося, Хельга винна в їхній смерті... Щоб завершити очищення, в серіалі «Чаклунки» 11 серія Майк вирушає до Кам'янки, шукати рідних.</p> <p style="text-align: justify;">Розбита й Діна. Її мучить любовний трикутник між нею, Майком і Марго. Четверта чаклунка не полишає спроб помиритися з хлопцем і хоче переконати його, що любить його сильніше за все на світі. Чи цього достатньо?</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Дивись онлайн 11 серію </strong><strong style="text-align: justify;">«Чаклунки</strong><strong style="text-align: justify;">» разом із Teleportal.ua.</strong></p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><strong style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-10">«Чаклунки» 10 серія</a> онлайн.</strong></p>

Зла сила в Марго: чи є шанс запобігти пробудженню?

Всі серії | Сезон 1

Зла сила в Марго: чи є шанс запобігти пробудженню?

Поки Марго намагається навчитися жити з жахливою правдою про справжню матір, Алекс усе сильніше втирається в довіру до трійки чаклунок.

У серіалі «Чаклунки» 11 серія від 08.08.2019 Соня прокинулася в обіймах нового хлопця. Дівчина навіть не думала, що несподіваний порятунок незнайомця від кривдників у парку, подарує їй стосунки, про які непримітна Соня давно мріяла. Вона зовсім не звикла подобатися хлопцям, терпіла знущання від одногрупників, тому легко й без підозр довірилася Алексу, у думках якого було стільки прихильності! Тільки одного чаклунка не знала – ця ніжна симпатія надиктована Хельгою. Але вже занадто пізно, Соня віддала йому свою невинність ... Чи зможе Хельга нашкодити їй? Або навіть забрати силу? Дізнайся в 11 серії.

У Марго нелегкі часи. У минулій серії від відчаю, болю та зневіри дівчина намагалася накласти на себе руки. Усе її життя – суцільна брехня, розлетілася, як картковий будиночок. Вона дізналася, що Хельга її справжня мати. Жахлива правда потрапила на благодатний ґрунт – біль від зради коханого. Марго досі не може забути Майка ... В 11 серії «Чаклунок» Марго намагається зрозуміти, хто ж вона.

А Майк у цей час шукає спосіб захистити її від злої відьми. Він просить Інгвара навчити його бойовій магії. Але спочатку хлопцеві доведеться позбутися впливу Хельги. Майк медитує та копається в собі, щоб знайти момент, коли Хельга його зачарувала. Усе життя він вірив чаклунці й підтримував її, бо думав, вона рятівниця й оточила його турботою, коли батьки загинули в автокатастрофі. Але виявилося, Хельга винна в їхній смерті... Щоб завершити очищення, в серіалі «Чаклунки» 11 серія Майк вирушає до Кам'янки, шукати рідних.

Розбита й Діна. Її мучить любовний трикутник між нею, Майком і Марго. Четверта чаклунка не полишає спроб помиритися з хлопцем і хоче переконати його, що любить його сильніше за все на світі. Чи цього достатньо?

Дивись онлайн 11 серію «Чаклунки» разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Чаклунки» 10 серія онлайн.