Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фінальна битва: яка сила зможе перемогти зло?
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Чаклунки готуються дати Хельзі відсіч. Блискавки, землетруси, пожежі – будь готовий до всього!</strong></p> <p style="text-align: justify;">Битва, що назріває в серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" style="text-align: justify;">Чаклунки</a>» 12 серія від 09.08.2019, була вирішена більше 20-ти років тому. Події, приховані в минулому, вплинули на хід історії та поставили життя людства під загрозу. Чому нелюди обрали саме Хельгу з тисяч інших відьом? І за що рідна мати ненавиділа її від народження? Сьогодні ти розкриєш всі секрети героїв серіалу «Чаклунки»!</p> <p style="text-align: justify;">Майк знайшов камінь сили у своєму дитячому ведмежатку. В іграшці його залишила Ніна – мати Ольги, коли відчувала, що скоро помре. Вона доклала всіх зусиль, щоб її сила не дісталася доньці. У 12 серії «Чаклунок» Марго, нарешті, відчує силу артефакту! Дівчині знадобитися вся міць джерела, щоб зуміти звільнити Майка від полону у відьми. Але поки Ніка та Марго чекають інших, щоб з'єднатися в квадру, Діна вирішує діяти самостійно...</p> <p style="text-align: justify;">Без підтримки подруг залишилася й Соня. У серіалі «Чаклунки» 12 серія вона дізнається, що мати Алекса хвора, але досі не бачить, що хлопець використовує її. Він просить її про допомогу, і дівчина самотужки вирушає з ним до лікарні до Стелли, не підозрюючи, що добровільно йде в пастку. Чи зможе Соня дати Хельзі відсіч, коли поруч не буде інших чаклунок?</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Схоже, добрі відьми втратили двох із кола. Чи зможуть вони врятувати своїх друзів і цілий світ від навали нелюдів? Дивись серіал «Чаклунки» онлайн 12 серію від 09.08.2019 разом із Teleportal.ua.</strong></p> <p>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дізнайся, як загинули батьки Майка і хто хлопець насправді, як з'ясувалося, що Марго нерідна дочка своєї мами і як вона вистояла від спокуси темною стороною, дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-11">«Чаклунки» 11 серія.</a></p>

Фінальна битва: яка сила зможе перемогти зло?

Всі серії | Сезон 1

Фінальна битва: яка сила зможе перемогти зло?

Чаклунки готуються дати Хельзі відсіч. Блискавки, землетруси, пожежі – будь готовий до всього!

Битва, що назріває в серіалі «Чаклунки» 12 серія від 09.08.2019, була вирішена більше 20-ти років тому. Події, приховані в минулому, вплинули на хід історії та поставили життя людства під загрозу. Чому нелюди обрали саме Хельгу з тисяч інших відьом? І за що рідна мати ненавиділа її від народження? Сьогодні ти розкриєш всі секрети героїв серіалу «Чаклунки»!

Майк знайшов камінь сили у своєму дитячому ведмежатку. В іграшці його залишила Ніна – мати Ольги, коли відчувала, що скоро помре. Вона доклала всіх зусиль, щоб її сила не дісталася доньці. У 12 серії «Чаклунок» Марго, нарешті, відчує силу артефакту! Дівчині знадобитися вся міць джерела, щоб зуміти звільнити Майка від полону у відьми. Але поки Ніка та Марго чекають інших, щоб з'єднатися в квадру, Діна вирішує діяти самостійно...

Без підтримки подруг залишилася й Соня. У серіалі «Чаклунки» 12 серія вона дізнається, що мати Алекса хвора, але досі не бачить, що хлопець використовує її. Він просить її про допомогу, і дівчина самотужки вирушає з ним до лікарні до Стелли, не підозрюючи, що добровільно йде в пастку. Чи зможе Соня дати Хельзі відсіч, коли поруч не буде інших чаклунок?

Схоже, добрі відьми втратили двох із кола. Чи зможуть вони врятувати своїх друзів і цілий світ від навали нелюдів? Дивись серіал «Чаклунки» онлайн 12 серію від 09.08.2019 разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дізнайся, як загинули батьки Майка і хто хлопець насправді, як з'ясувалося, що Марго нерідна дочка своєї мами і як вона вистояла від спокуси темною стороною, дивись онлайн «Чаклунки» 11 серія.