Video: Фінальна битва: яка сила зможе перемогти зло?
<p><strong>Чаклунки готуються дати Хельзі відсіч. Блискавки, землетруси, пожежі – будь готовий до всього!</strong></p> <p> </p> <p>Битва, що назріває в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni">Чаклунки</a> 12 серія від 28.12.2018, була вирішена більше 20-ти років тому. Події, приховані в минулому, вплинули на хід історії та поставили життя людства під загрозу. Чому нелюди обрали саме Хельгу з тисяч інших відьом? І за що рідна мати ненавиділа її від народження? Сьогодні ти розкриєш всі секрети героїв серіалу Чаклунки!</p> <p>Майк знайшов камінь сили у своєму дитячому ведмежатку. В іграшці його залишила Ніна – мати Ольги, коли відчувала, що скоро помре. Вона доклала всіх зусиль, щоб її сила не дісталася доньці. У 12 серії Чаклунок Марго, нарешті, відчує силу артефакту! Дівчині знадобитися вся міць джерела, щоб зуміти звільнити Майка від полону у відьми. Але поки Ніка та Марго чекають інших, щоб з'єднатися в квадру, Діна вирішує діяти самостійно...</p> <p>Без підтримки подруг залишилася й Соня. У серіалі Чаклунки 12 серія вона дізнається, що мати Алекса хвора, але досі не бачить, що хлопець використовує її. Він просить її про допомогу, і дівчина самотужки вирушає з ним до лікарні до Стелли, не підозрюючи, що добровільно йде в пастку. Чи зможе Соня дати Хельзі відсіч, коли поруч не буде інших чаклунок?</p> <p>Схоже, добрі відьми втратили двох із кола. Чи зможуть вони врятувати своїх друзів і цілий світ від навали нелюдів? Дивись серіал Чаклунки онлайн 12 серію від 28.12.2018 разом із Teleportal.ua.</p> <p> </p> <p><strong><span style="font-size:12px">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дізнайся, як загинули батьки Майка і хто хлопець насправді, як з'ясувалося, що Марго нерідна дочка своєї мами і як вона вистояла від спокуси темною стороною, дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-11">Чаклунки 11 серія</a>.</span></strong></p>

Фінальна битва: яка сила зможе перемогти зло?

Всі серії: дивись з початку сезону

Фінальна битва: яка сила зможе перемогти зло?

Чаклунки готуються дати Хельзі відсіч. Блискавки, землетруси, пожежі – будь готовий до всього!

 

Битва, що назріває в серіалі Чаклунки 12 серія від 28.12.2018, була вирішена більше 20-ти років тому. Події, приховані в минулому, вплинули на хід історії та поставили життя людства під загрозу. Чому нелюди обрали саме Хельгу з тисяч інших відьом? І за що рідна мати ненавиділа її від народження? Сьогодні ти розкриєш всі секрети героїв серіалу Чаклунки!

Майк знайшов камінь сили у своєму дитячому ведмежатку. В іграшці його залишила Ніна – мати Ольги, коли відчувала, що скоро помре. Вона доклала всіх зусиль, щоб її сила не дісталася доньці. У 12 серії Чаклунок Марго, нарешті, відчує силу артефакту! Дівчині знадобитися вся міць джерела, щоб зуміти звільнити Майка від полону у відьми. Але поки Ніка та Марго чекають інших, щоб з'єднатися в квадру, Діна вирішує діяти самостійно...

Без підтримки подруг залишилася й Соня. У серіалі Чаклунки 12 серія вона дізнається, що мати Алекса хвора, але досі не бачить, що хлопець використовує її. Він просить її про допомогу, і дівчина самотужки вирушає з ним до лікарні до Стелли, не підозрюючи, що добровільно йде в пастку. Чи зможе Соня дати Хельзі відсіч, коли поруч не буде інших чаклунок?

Схоже, добрі відьми втратили двох із кола. Чи зможуть вони врятувати своїх друзів і цілий світ від навали нелюдів? Дивись серіал Чаклунки онлайн 12 серію від 28.12.2018 разом із Teleportal.ua.

 

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дізнайся, як загинули батьки Майка і хто хлопець насправді, як з'ясувалося, що Марго нерідна дочка своєї мами і як вона вистояла від спокуси темною стороною, дивись онлайн Чаклунки 11 серія.