Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перші прояви сили
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Після несподіваної зустрічі з джерелом сили Ніка, Марго та Соня повертаються до звичного життя. Але щось у них уже змінилося... І хтось дуже сильний вийшов на полювання за відьмами.</strong></p><p style="text-align: justify;">Хельґа проводить ритуал, який нарешті відкриє вхід до джерела необмеженої сили та могутності в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" style="text-align: justify;" target="_blank">Чаклунки</a> 2 серія від 24.07.2019. Вона занадто довго чекала й витратила так багато зусиль, щоб підготувати ритуал. Але в кінці шляху її чекало болісне розчарування: коли відьма дійшла до джерела – воно вже було порожнім. Це відкриття вразило не тільки Хельґу, а й темного мага Інґвара.</p><p style="text-align: justify;">Хельґа дуже зла та мріє знищити злодійок! У 2 серії Чаклунок вона починає шукати їх, опитує охоронця й офіціанта клубу «Ліліт», але безрезультатно: чоловіки не пам'ятають ні колір волосся, ні комплектацію дівчат. Начебто зовсім не бачили гостей! У цей самий час встановити особи героїнь серіалу Чаклунки намагається й Інґвар. Правда, у нього свої методи. І, здається, він знайшов слід...</p><p style="text-align: justify;">Марго не може пояснити подрузі Ніці, чому вважає, що за ними стежать. Художниця завжди відрізнялася відмінним чуттям майбутнього, але цього разу все набагато серйозніше. Вона впевнена, що їх шукає чорна жінка, за якою йдуть тіні, що пожирають людей. Ніку заява подруги лякає. Бізнес-леді намагається оговтається від зради нареченого, яку розкрила в минулому епізоді серіалу Чаклунки. 2 серія виявилася для неї випробуванням: від злості на Микиту Ніка ненавмисно спалює рушники, сукню й навіть телефон!</p><p style="text-align: justify;">У Соні теж прокидаються здатності чаклувати. Студентка почала чути думки своєї матері. Вона не вірить собі і вважає, що це прояв психічного захворювання. Рідні хочуть покласти її на лікування.</p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Починай дивитися онлайн Чаклунки 2 серію від </strong><strong>24.07.2019</strong><strong style="text-align: justify;"> та дізнайся, які ще спалахи сили відбулися сьогодні. І де зараз четверта відьма?</strong></p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Не пропусти початок містичної історії на Новому каналі – дивись онлайн серіал </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/vypusk-1" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Чаклунки 1 серія</strong></a><strong style="text-align: justify;">.</strong></p>

Перші прояви сили

Всі серії | Сезон 1

Перші прояви сили

Після несподіваної зустрічі з джерелом сили Ніка, Марго та Соня повертаються до звичного життя. Але щось у них уже змінилося... І хтось дуже сильний вийшов на полювання за відьмами.

Хельґа проводить ритуал, який нарешті відкриє вхід до джерела необмеженої сили та могутності в серіалі Чаклунки 2 серія від 24.07.2019. Вона занадто довго чекала й витратила так багато зусиль, щоб підготувати ритуал. Але в кінці шляху її чекало болісне розчарування: коли відьма дійшла до джерела – воно вже було порожнім. Це відкриття вразило не тільки Хельґу, а й темного мага Інґвара.

Хельґа дуже зла та мріє знищити злодійок! У 2 серії Чаклунок вона починає шукати їх, опитує охоронця й офіціанта клубу «Ліліт», але безрезультатно: чоловіки не пам'ятають ні колір волосся, ні комплектацію дівчат. Начебто зовсім не бачили гостей! У цей самий час встановити особи героїнь серіалу Чаклунки намагається й Інґвар. Правда, у нього свої методи. І, здається, він знайшов слід...

Марго не може пояснити подрузі Ніці, чому вважає, що за ними стежать. Художниця завжди відрізнялася відмінним чуттям майбутнього, але цього разу все набагато серйозніше. Вона впевнена, що їх шукає чорна жінка, за якою йдуть тіні, що пожирають людей. Ніку заява подруги лякає. Бізнес-леді намагається оговтається від зради нареченого, яку розкрила в минулому епізоді серіалу Чаклунки. 2 серія виявилася для неї випробуванням: від злості на Микиту Ніка ненавмисно спалює рушники, сукню й навіть телефон!

У Соні теж прокидаються здатності чаклувати. Студентка почала чути думки своєї матері. Вона не вірить собі і вважає, що це прояв психічного захворювання. Рідні хочуть покласти її на лікування.

Починай дивитися онлайн Чаклунки 2 серію від 24.07.2019 та дізнайся, які ще спалахи сили відбулися сьогодні. І де зараз четверта відьма?

Не пропусти початок містичної історії на Новому каналі – дивись онлайн серіал Чаклунки 1 серія.