Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хельга знаходить спосіб дістатися до «вогню»
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Від страху до прийняття сили: Ніка вирішує ні за що не розлучатися з талантом викликати вогонь, а Соня розуміє, що, не контролюючи читання думок, починає сходити з розуму.</strong></p><p style="text-align: justify;">Дивись у телепроекті Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" style="text-align: justify;" target="_blank">Чаклунки</a> 3 серія від 25.07.2019, чим закінчилася перша зустріч дівчат із темною відьмою Хельгою і одним із нелюдей – жителів темного світу. Раптово Марго зробила відкриття: тільки вона бачила тілесну форму тіні, а її подруги Ніка і Соня можуть тільки вірити їй на слово. Дівчина засмучена. Вона вважає, що не володіє вираженими магічними здібностями, тому не зможе захистити себе й загине, коли «темна жінка» знайде їх.</p><p style="text-align: justify;">Батьки Соні відчайдушно шукали доньку. У серіалі Чаклунки 3 серія вони дізналися, хто вкрав дівчинку з лікарні. Рідні відьми думаю, що її викрали та заявляють про це в поліцію. Правоохоронним органам не потрібно було багато часу, що відстежити Ніку й Марго... Дізнайся в 3 серії чи змогли вони уникнути слідства?</p><p style="text-align: justify;">Через магічні здібності, які раптово звалилися на голову, у чаклунок руйнуються їхні звичні уклади життя. У Ніки великі проблеми на роботі – всі бачили, як вона підпалила екс-нареченого Микиту. Сварка Марго з бізнесменом Котиком триває. Дівчина може втратити дах над головою. А роман Діни і Майка – правої руки Хельги триває. Дивись онлайн серіал Чаклунки 3 серія, щоб дізнатися, як близько темні маги підібралися до чарівної трійці.</p><p style="text-align: justify;">Героїні починають помічати, як їхня магія впливає на життя людей навколо. Їхні здібності ростуть і все більше проявляються. Самовпевнена Ніка вирішує, що досить сильна, щоб самотужки повернутися в клуб «Ліліт». Що чекає на чаклунку? <strong style="text-align: justify;">Дивись онлайн 3 серію від </strong><strong>25.07.2019</strong><strong style="text-align: justify;"><strong> </strong>разом із Телепорталом.</strong></p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись серіал </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/vypusk-2" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Чаклунки 2 серія</strong></a><strong style="text-align: justify;"> онлайн.</strong></p>

Хельга знаходить спосіб дістатися до «вогню»

Всі серії | Сезон 1

Хельга знаходить спосіб дістатися до «вогню»

Від страху до прийняття сили: Ніка вирішує ні за що не розлучатися з талантом викликати вогонь, а Соня розуміє, що, не контролюючи читання думок, починає сходити з розуму.

Дивись у телепроекті Нового каналу Чаклунки 3 серія від 25.07.2019, чим закінчилася перша зустріч дівчат із темною відьмою Хельгою і одним із нелюдей – жителів темного світу. Раптово Марго зробила відкриття: тільки вона бачила тілесну форму тіні, а її подруги Ніка і Соня можуть тільки вірити їй на слово. Дівчина засмучена. Вона вважає, що не володіє вираженими магічними здібностями, тому не зможе захистити себе й загине, коли «темна жінка» знайде їх.

Батьки Соні відчайдушно шукали доньку. У серіалі Чаклунки 3 серія вони дізналися, хто вкрав дівчинку з лікарні. Рідні відьми думаю, що її викрали та заявляють про це в поліцію. Правоохоронним органам не потрібно було багато часу, що відстежити Ніку й Марго... Дізнайся в 3 серії чи змогли вони уникнути слідства?

Через магічні здібності, які раптово звалилися на голову, у чаклунок руйнуються їхні звичні уклади життя. У Ніки великі проблеми на роботі – всі бачили, як вона підпалила екс-нареченого Микиту. Сварка Марго з бізнесменом Котиком триває. Дівчина може втратити дах над головою. А роман Діни і Майка – правої руки Хельги триває. Дивись онлайн серіал Чаклунки 3 серія, щоб дізнатися, як близько темні маги підібралися до чарівної трійці.

Героїні починають помічати, як їхня магія впливає на життя людей навколо. Їхні здібності ростуть і все більше проявляються. Самовпевнена Ніка вирішує, що досить сильна, щоб самотужки повернутися в клуб «Ліліт». Що чекає на чаклунку? Дивись онлайн 3 серію від 25.07.2019 разом із Телепорталом.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись серіал Чаклунки 2 серія онлайн.