Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Давня історія родини Інгвара
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Інгвар, який спостерігав за протистоянням чаклунок і злої відьми Хельги, готовий вступити в гру. Він відкривається дівчатам...</strong></p><p style="text-align: justify;">Дізнайся в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" style="text-align: justify;" target="_blank">Чаклунки</a> 4 серія від 26.07.2019, чим закінчилася зустріч Хельги та Ніки? Що зла блондинка встигла зробити з володаркою найагресивнішої стихії – вогню? Дівчина абсолютно без сил, вона навіть не може дихати! Чи прийде їй хтось на допомогу?</p><p style="text-align: justify;">Соня весь час проводить у лікарні. У минулому епізоді серіалу Чаклунки Нового каналу вона спробувала ментально вплинути на свого дідуся, щоб він кинув курити. Очевидно, чоловік виявився сильнішим і через конфлікт сил схопив інфаркт міокарда. Соня боїться втратити рідну людину й усвідомити, що в його смерті винна вона сама. Знову за допомогою магії дівчина намагається розбити тромби в артеріях діда і відновити серцевий м'яз... Чи зможе вона виправити становище? Дивись у 4 серії Чаклунки.</p><p style="text-align: justify;">Марго помирилася з Котиком. Думає, що помирилася. Адже бізнесмен перебуває під впливом Хельги. Невже він, так само як наречений Микита, захоче встромити в її серце ніж?</p><p style="text-align: justify;">Ігвар вирішує, що час втрутитися в гру Хельги. Він відкривається перед чаклунами. Дивись онлайн в 4 серії історію сім'я Інгвара. Нарешті, стане ясно хто він такий, як довго живе на світі і яким чином пов'язаний із відьмою Хельгою? Чому між двома чорними магами ворожнеча? Виявляється, маєток, у якому знаходиться клуб «Ліліт» і джерело сили, належить родині чаклуна.</p><p style="text-align: justify;">Сьогодні тобі розкриється таємниця примари, яка невідступно слідує за Інгваром. Хто це? І чому тінь, що дорожить чоловіком, пов'язана з нелюдами?</p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Дивись Чаклунки 4 серія від </strong><strong>26.07.2019</strong><strong style="text-align: justify;"> разом із Телепорталом</strong> і розкрій ще багато загадок, наприклад, як у плани Ігвара входять чотири стихії? І яку гру веде сам чарівник. А ще приготуйся: Хельга не заспокоїться та продовжить полювання. Цього разу вона захоче забрати Соню! .. Чи зможе вона нашкодити героїні?</p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись серіал </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-3" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Чаклунки 3 серія</strong></a><strong style="text-align: justify;">.</strong></p>

Давня історія родини Інгвара

Всі серії | Сезон 1

Давня історія родини Інгвара

Інгвар, який спостерігав за протистоянням чаклунок і злої відьми Хельги, готовий вступити в гру. Він відкривається дівчатам...

Дізнайся в серіалі Чаклунки 4 серія від 26.07.2019, чим закінчилася зустріч Хельги та Ніки? Що зла блондинка встигла зробити з володаркою найагресивнішої стихії – вогню? Дівчина абсолютно без сил, вона навіть не може дихати! Чи прийде їй хтось на допомогу?

Соня весь час проводить у лікарні. У минулому епізоді серіалу Чаклунки Нового каналу вона спробувала ментально вплинути на свого дідуся, щоб він кинув курити. Очевидно, чоловік виявився сильнішим і через конфлікт сил схопив інфаркт міокарда. Соня боїться втратити рідну людину й усвідомити, що в його смерті винна вона сама. Знову за допомогою магії дівчина намагається розбити тромби в артеріях діда і відновити серцевий м'яз... Чи зможе вона виправити становище? Дивись у 4 серії Чаклунки.

Марго помирилася з Котиком. Думає, що помирилася. Адже бізнесмен перебуває під впливом Хельги. Невже він, так само як наречений Микита, захоче встромити в її серце ніж?

Ігвар вирішує, що час втрутитися в гру Хельги. Він відкривається перед чаклунами. Дивись онлайн в 4 серії історію сім'я Інгвара. Нарешті, стане ясно хто він такий, як довго живе на світі і яким чином пов'язаний із відьмою Хельгою? Чому між двома чорними магами ворожнеча? Виявляється, маєток, у якому знаходиться клуб «Ліліт» і джерело сили, належить родині чаклуна.

Сьогодні тобі розкриється таємниця примари, яка невідступно слідує за Інгваром. Хто це? І чому тінь, що дорожить чоловіком, пов'язана з нелюдами?

Дивись Чаклунки 4 серія від 26.07.2019 разом із Телепорталом і розкрій ще багато загадок, наприклад, як у плани Ігвара входять чотири стихії? І яку гру веде сам чарівник. А ще приготуйся: Хельга не заспокоїться та продовжить полювання. Цього разу вона захоче забрати Соню! .. Чи зможе вона нашкодити героїні?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись серіал Чаклунки 3 серія.