Video: Навчання магії та любовний трикутник
<p>Гра в чаклунство зайшла занадто далеко. У минулому Ніка підпалила нареченого Микиту, Марго в протистоянні з Хельгою звела Котика з розуму, а тепер Рома – однокурсник Соні може зникнути назавжди з лиця землі.</p><p><br></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/novyy-kanal/kolduni" target="_blank">Чаклунки</a> 6 серія від 19.12.2018 дівчата потроху починають усвідомлювати масштаб своїх можливостей і міць. Рома, у якого вже давно і безнадійно була закохана Соня, пропав. У будинку залишилися речі, документи та гроші, а його самого немає... Сусід хлопця переживає: він обдзвонив всіх родичів і друзів, але Рому так і не знайшов. Соня сама не своя від хвилювання – вона підозрює, що це вони, чаклунки, могли щось зробити з бідним студентом.</p><p>Вчора Ніка захотіла чимось допомогти подрузі припинити серцеві страждання та попросила Марго намалювати Рому разом із Сонею. Дівчина сподівалася, що так хлопець дійсно перейметься почуттями. Але все обернулося дивним заціпенінням і одержимістю. Художниця розірвала малюнок, і в цей момент пролунав грім! Чаклунки в 6 серії бояться, що саме вони можуть бути винні в зникненні Роми. Або, може бути, це добре продуманий план когось більш сильного, ніж самі дівчата?</p><p>Повернути хлопця до життя молоді відьми намагалися новими малюнками та закляттями в колі. Але нічого не допомагає! Щоб повернути невинного студента, чаклункам доведеться пожертвувати всім, що вони отримали від джерела сили!</p><p><br></p><p><strong>Любити до самої смерті</strong></p><p>У серіалі СТБ Чаклунки 6 серія Майк за вказівкою Хельги продовжує залицятися до Марго. Він чекає її біля будинку щоранку, дарує гарні букети, допомагає влаштуватися на роботу! Здається, дівчина остаточно ним зачарована! Настав час подарувати чаклунці намисто, яке забере її сили. Чи зможе Майк так вчинити або в нього є причини піти наперекір господині?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Чаклунки 6 серія від 19.12.2018 на сайті Teleportal і дізнайся, коли ж настане час Діні приєднатися до кола?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись серіал </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/vypusk-5" target="_blank"><strong>Чаклунки 5 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Навчання магії та любовний трикутник

Всі серії: дивись з початку сезону

Навчання магії та любовний трикутник

Гра в чаклунство зайшла занадто далеко. У минулому Ніка підпалила нареченого Микиту, Марго в протистоянні з Хельгою звела Котика з розуму, а тепер Рома – однокурсник Соні може зникнути назавжди з лиця землі.


У серіалі Чаклунки 6 серія від 19.12.2018 дівчата потроху починають усвідомлювати масштаб своїх можливостей і міць. Рома, у якого вже давно і безнадійно була закохана Соня, пропав. У будинку залишилися речі, документи та гроші, а його самого немає... Сусід хлопця переживає: він обдзвонив всіх родичів і друзів, але Рому так і не знайшов. Соня сама не своя від хвилювання – вона підозрює, що це вони, чаклунки, могли щось зробити з бідним студентом.

Вчора Ніка захотіла чимось допомогти подрузі припинити серцеві страждання та попросила Марго намалювати Рому разом із Сонею. Дівчина сподівалася, що так хлопець дійсно перейметься почуттями. Але все обернулося дивним заціпенінням і одержимістю. Художниця розірвала малюнок, і в цей момент пролунав грім! Чаклунки в 6 серії бояться, що саме вони можуть бути винні в зникненні Роми. Або, може бути, це добре продуманий план когось більш сильного, ніж самі дівчата?

Повернути хлопця до життя молоді відьми намагалися новими малюнками та закляттями в колі. Але нічого не допомагає! Щоб повернути невинного студента, чаклункам доведеться пожертвувати всім, що вони отримали від джерела сили!


Любити до самої смерті

У серіалі СТБ Чаклунки 6 серія Майк за вказівкою Хельги продовжує залицятися до Марго. Він чекає її біля будинку щоранку, дарує гарні букети, допомагає влаштуватися на роботу! Здається, дівчина остаточно ним зачарована! Настав час подарувати чаклунці намисто, яке забере її сили. Чи зможе Майк так вчинити або в нього є причини піти наперекір господині?


Дивись онлайн Чаклунки 6 серія від 19.12.2018 на сайті Teleportal і дізнайся, коли ж настане час Діні приєднатися до кола?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись серіал Чаклунки 5 серія.