Video: Вода проти землі: битва за життя та кохання
<p><strong>Чим закінчилося несподіване зізнання Майка в коханні до Марго, яке так невчасно почула Діна? І як вплине ця подія на відносини чаклунок? Дивись у новій серії!</strong></p><p><br></p><p>Майк в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" target="_blank">Чаклунки</a> 7 серія від 20.12.2018, м'яко кажучи, виявився в дуже хиткому положенні. За двома зайцями, як відомо, не доженеш. Хлопець рано втратив батьків і довго час прожив поруч із Хельгою, від якої не отримував ні ніжності, ні підтримки. І як тільки він відчув турботу й тепло – його серце розтануло. Здається, Майк закохався відразу у двох чаклунок! Не допомогло йому і те, що він дав Діні слово на ній одружитися... Необачні вчинки хлопця починають тягнути за собою наслідки. Через допомогу Марго йому доводиться ховатися від нишпорок Хельги.</p><p>Інга намагається переконати Діну повернутися в будинок Інгвара та об'єднається з іншими відьмами. Але її розповідь у 7 серії чаклунка сприймає, як безглузду казку. Цього не може бути серйозно: світ магії, війна добра і зла, управління стихіями... Хельга, звичайно, далеко не подарунок, але перетворювати її в жорстоку темну відьму? Діна не готова в це повірити.</p><p>Дивись Чаклунки серія 7: наскільки сильно Хельга нашкодила Марго? Подруги разом з Інгваром намагаються їй допомогти. Але дівчині ставає тільки гірше... Вона марить від сильного болю та ледь дихає. Допомогти може возз'єднання всіх чотирьох стихій. Але дівчата не знають, ні як переконати Діану, ні який ритуал потрібен для проведення ініціації.</p><p>А Хельга продовжує розширювати ряди своїх агентів. Вона мучить друга Ніки та намагається змором змусити його працювати на себе. Новою іграшкою злої відьму стає й мати одного з однокурсників Соні. Навіщо їй потрібна ця жінка? І кого вона обере в нові учні замість зрадника Майка?</p><p><br></p><p><strong>Дивись серіал Чаклунки 7 серія від 20.12.2018 на сайті Teleportal.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-6" target="_blank"><strong>Чаклунки 6 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Вода проти землі: битва за життя та кохання

Всі серії: дивись з початку сезону

Вода проти землі: битва за життя та кохання

Чим закінчилося несподіване зізнання Майка в коханні до Марго, яке так невчасно почула Діна? І як вплине ця подія на відносини чаклунок? Дивись у новій серії!


Майк в серіалі Чаклунки 7 серія від 20.12.2018, м'яко кажучи, виявився в дуже хиткому положенні. За двома зайцями, як відомо, не доженеш. Хлопець рано втратив батьків і довго час прожив поруч із Хельгою, від якої не отримував ні ніжності, ні підтримки. І як тільки він відчув турботу й тепло – його серце розтануло. Здається, Майк закохався відразу у двох чаклунок! Не допомогло йому і те, що він дав Діні слово на ній одружитися... Необачні вчинки хлопця починають тягнути за собою наслідки. Через допомогу Марго йому доводиться ховатися від нишпорок Хельги.

Інга намагається переконати Діну повернутися в будинок Інгвара та об'єднається з іншими відьмами. Але її розповідь у 7 серії чаклунка сприймає, як безглузду казку. Цього не може бути серйозно: світ магії, війна добра і зла, управління стихіями... Хельга, звичайно, далеко не подарунок, але перетворювати її в жорстоку темну відьму? Діна не готова в це повірити.

Дивись Чаклунки серія 7: наскільки сильно Хельга нашкодила Марго? Подруги разом з Інгваром намагаються їй допомогти. Але дівчині ставає тільки гірше... Вона марить від сильного болю та ледь дихає. Допомогти може возз'єднання всіх чотирьох стихій. Але дівчата не знають, ні як переконати Діану, ні який ритуал потрібен для проведення ініціації.

А Хельга продовжує розширювати ряди своїх агентів. Вона мучить друга Ніки та намагається змором змусити його працювати на себе. Новою іграшкою злої відьму стає й мати одного з однокурсників Соні. Навіщо їй потрібна ця жінка? І кого вона обере в нові учні замість зрадника Майка?


Дивись серіал Чаклунки 7 серія від 20.12.2018 на сайті Teleportal.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Чаклунки 6 серія.