Video: Батьківщина Хельги: які секрети відьма ховає в будинку, де народилася
<p><strong>Найпотаємніші таємниці Хельги під загрозою розкриття! Марго приходять видіння про минуле злої чаклунки, і подруги йдуть по їхніх слідах.</strong></p><p><br></p><p>Вивчаючи скриньку, яку дівчата з боєм дістали в особняку, Марго в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni" target="_blank">Чаклунки</a> 9 серія від 25.12.2018 бачить уривки дитинства Хельги. У неї була жорстока і байдужа мати, спадкова відьма. Маленька Оля була полишена сама на собе, а за іграшки їй служили амулети матері. Підслуховуючи ритуали, вона сама вчилася чаклувати. Ніка вважає, що дізнавшись більше інформації про минуле Ольги, вони зможуть зрозуміти, як її перемогти. У 9 серії чаклунка вогню вирішує знайти матір Хельги – Ніну. Захопивши з собою Мендаля, вона вирушає в дорогу. Імпульсивна за натурою, Ніка не підозрює, як ризикує, довіряючи та потроху закохуючись в друга, який насправді працює на ворога.</p><p>Що чекає героїв серіалу Чаклунки на батьківщині Хельги? Що цікавого їм зможуть розповісти городяни? Ким була Ольга в минулому?.. Відьма, що служить пітьмі, відчуває, що її таємниці потривожені. І вона розгнівана. Сьогодні вона покаже всю свою міць! Чи витримають Мендаль і Ніна жахливий натиск її сили?</p><p>Поки Вогонь йде по стопах минулого, Соня, володарка вітру, знайомиться з Алексом. У серіалі Чаклунки серія 9 він прикинувся постраждалим від хуліганів на вулиці. Добра та чуйна Соня відразу запропонувала йому допомогу. Запросивши хлопця додому, вона опрацювала йому рани та напоїла гарячим чаєм. У його думках вона чула неприкриту симпатію до себе, але не знала, що це витівки Хельги. Її серце, що давно сумує за коханням, не могло залишитися байдужим.</p><p>А Майк зробив вибір між героїнями серіалу Чаклунки. Дивись онлайн 9 серію: кого він обере?</p><p><br></p><p><strong>Залишайся в центрі містичних подій – дивись онлайн Чаклунки 9 серія від 25.12.2018 на сайті Teleportal.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kolduni/sezon-1/seriya-8" target="_blank"><strong>Чаклунки 8 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Батьківщина Хельги: які секрети відьма ховає в будинку, де народилася

Всі серії: дивись з початку сезону

Батьківщина Хельги: які секрети відьма ховає в будинку, де народилася

Найпотаємніші таємниці Хельги під загрозою розкриття! Марго приходять видіння про минуле злої чаклунки, і подруги йдуть по їхніх слідах.


Вивчаючи скриньку, яку дівчата з боєм дістали в особняку, Марго в серіалі Чаклунки 9 серія від 25.12.2018 бачить уривки дитинства Хельги. У неї була жорстока і байдужа мати, спадкова відьма. Маленька Оля була полишена сама на собе, а за іграшки їй служили амулети матері. Підслуховуючи ритуали, вона сама вчилася чаклувати. Ніка вважає, що дізнавшись більше інформації про минуле Ольги, вони зможуть зрозуміти, як її перемогти. У 9 серії чаклунка вогню вирішує знайти матір Хельги – Ніну. Захопивши з собою Мендаля, вона вирушає в дорогу. Імпульсивна за натурою, Ніка не підозрює, як ризикує, довіряючи та потроху закохуючись в друга, який насправді працює на ворога.

Що чекає героїв серіалу Чаклунки на батьківщині Хельги? Що цікавого їм зможуть розповісти городяни? Ким була Ольга в минулому?.. Відьма, що служить пітьмі, відчуває, що її таємниці потривожені. І вона розгнівана. Сьогодні вона покаже всю свою міць! Чи витримають Мендаль і Ніна жахливий натиск її сили?

Поки Вогонь йде по стопах минулого, Соня, володарка вітру, знайомиться з Алексом. У серіалі Чаклунки серія 9 він прикинувся постраждалим від хуліганів на вулиці. Добра та чуйна Соня відразу запропонувала йому допомогу. Запросивши хлопця додому, вона опрацювала йому рани та напоїла гарячим чаєм. У його думках вона чула неприкриту симпатію до себе, але не знала, що це витівки Хельги. Її серце, що давно сумує за коханням, не могло залишитися байдужим.

А Майк зробив вибір між героїнями серіалу Чаклунки. Дивись онлайн 9 серію: кого він обере?


Залишайся в центрі містичних подій – дивись онлайн Чаклунки 9 серія від 25.12.2018 на сайті Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Чаклунки 8 серія.