Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Карина будь-що-будь хоче позбутися від Оксани, на допомогу прийшов Артур
<p>Карина в 12 серії Київ вдень та вночі 3 сезону вирішила підсипати Ксюші ліки, щоб спровокувати викидень. Але в останній момент передумує - вона не вбивця.</p><p>У Тасі з Кирилом була чудова ніч - хлопець готовий на все, лише б зробити її щасливою. Але ось Таня вирішила позлити сусідку і пофліртувати з її хлопцем - вранці вона вийшла в легкій маєчці на голе тіло, ща ледь його прикривало.</p><p>А Саша дізнався дещо новеньке про свою подружку - її друзі займаються пограбуваннями кватир. Як убезпечити свою?</p><p>Тим часом Богдану пропонують ще одну цікаву роботу - рекламувати ліки в стилі ню. Дуже вигідна пропозиція.</p><p>Паша лікує свої почуття в запої і Саша намагається повернути його до життя, відправивши його на бокс.</p><p>Дивіться, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезон онлайн</p>

Карина будь-що-будь хоче позбутися від Оксани, на допомогу прийшов Артур

Всі серії | Сезон 3

Карина будь-що-будь хоче позбутися від Оксани, на допомогу прийшов Артур

Карина в 12 серії Київ вдень та вночі 3 сезону вирішила підсипати Ксюші ліки, щоб спровокувати викидень. Але в останній момент передумує - вона не вбивця.

У Тасі з Кирилом була чудова ніч - хлопець готовий на все, лише б зробити її щасливою. Але ось Таня вирішила позлити сусідку і пофліртувати з її хлопцем - вранці вона вийшла в легкій маєчці на голе тіло, ща ледь його прикривало.

А Саша дізнався дещо новеньке про свою подружку - її друзі займаються пограбуваннями кватир. Як убезпечити свою?

Тим часом Богдану пропонують ще одну цікаву роботу - рекламувати ліки в стилі ню. Дуже вигідна пропозиція.

Паша лікує свої почуття в запої і Саша намагається повернути його до життя, відправивши його на бокс.

Дивіться, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезон онлайн