Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи виживе Богдан після коми?
<p>У 13 випуску серіалу Київ вдень та вночі Богдана, після того як він потрапив під машину, відправили в реанімацію. Оксана і Каріна сидять і чекають результату операції - травма серйозна.</p><p>Тим часом Альбіну викрадають, а Саша почав турбуватися, куди ж вона пропала. Він розповів про це слідчому. Викрадачі вирішили, викравши дівчину, вийти на Гену.</p><p>У Тасі з Танею війна: сусідка хоче відбити у Тасі Кирила, за що і отримує по заслугах.</p><p>Каріна намагається вигнати Оксану з лікарні. Богдан не може самостійно дихати, його ввели в кому. Паша відправився до Одеси розвіятися. У Богдана - клінічна смерть.</p><p>Дивіться, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезон в 13 випуску онлайн</p>

Чи виживе Богдан після коми?

Всі серії | Сезон 3

Чи виживе Богдан після коми?

У 13 випуску серіалу Київ вдень та вночі Богдана, після того як він потрапив під машину, відправили в реанімацію. Оксана і Каріна сидять і чекають результату операції - травма серйозна.

Тим часом Альбіну викрадають, а Саша почав турбуватися, куди ж вона пропала. Він розповів про це слідчому. Викрадачі вирішили, викравши дівчину, вийти на Гену.

У Тасі з Танею війна: сусідка хоче відбити у Тасі Кирила, за що і отримує по заслугах.

Каріна намагається вигнати Оксану з лікарні. Богдан не може самостійно дихати, його ввели в кому. Паша відправився до Одеси розвіятися. У Богдана - клінічна смерть.

Дивіться, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезон в 13 випуску онлайн