Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: У Альбіни з'явився шанувальник - чи оцінить дівчина його зізнання в коханні?
<p>У 14 випуску серіалу Київ вдень ​​та вночі життя Богдана на волосині. Його врятували від клінічної смерті, але тепер йому потрібні дуже дорогі ліки, на які грошей у дівчат немає. А куплені Оксаною за останні гроші ліки виявилися простроченими.</p><p>Слідчий рятує Альбіну з полону, ставши її героєм. Він навіть зізнався їй у коханні, тільки дівчина подумала, що він не щирий.</p><p>Паша продовжує веселитися в Одесі - після пристрасної ночі у дівчини виявився порваний весь одяг і вона зажадала з нього новий. Рита вкрала у нього машину.</p><p>Маруся попереджає Каріну про те, що хоче відібрати через суд пентхаус. Сашу присвячують в руфери.</p><p>Нові історії дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 3 сезон в 14 випуску онлайн</p>

У Альбіни з'явився шанувальник - чи оцінить дівчина його зізнання в коханні?

Всі серії | Сезон 3

У Альбіни з'явився шанувальник - чи оцінить дівчина його зізнання в коханні?

У 14 випуску серіалу Київ вдень ​​та вночі життя Богдана на волосині. Його врятували від клінічної смерті, але тепер йому потрібні дуже дорогі ліки, на які грошей у дівчат немає. А куплені Оксаною за останні гроші ліки виявилися простроченими.

Слідчий рятує Альбіну з полону, ставши її героєм. Він навіть зізнався їй у коханні, тільки дівчина подумала, що він не щирий.

Паша продовжує веселитися в Одесі - після пристрасної ночі у дівчини виявився порваний весь одяг і вона зажадала з нього новий. Рита вкрала у нього машину.

Маруся попереджає Каріну про те, що хоче відібрати через суд пентхаус. Сашу присвячують в руфери.

Нові історії дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 3 сезон в 14 випуску онлайн